2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa kanalizacji sanitarnej w aglomeracji Zawonia, etap I Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Budczyce
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego robót budowlanych pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w aglomeracji Zawonia, etap I - Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Budczyce”, zwanych dalej „Robotami” lub „Robotami budowlanymi”. 2. Zamówienie obejmuje w szczególności wykonanie: 1) sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej Φ200PVC SDR 34 SN8, L= 5810,2m; 2) sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej Φ160PVC SDR 34 SN8, L= 749,3m; do granicy posesji bez ingerencji w sąsiednie działki; 3) sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej Φ90PEHD RC SDR17 PN10 ( DN90 x 5,4mm ), L= 706,8m; 4) sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej Φ63PEHD RC SDR11 PN16 (DN63 x 5,8mm), L= 93,7m; 5) sieciowych przepompowni ścieków: PS1-DN1500 szt.1 , PS2-DN1200 -szt.1; 6) studni osadczych SO1 i SO2 - DN1200 – 2 szt.; 7) studni rozprężnych SR1 i SR2 - DN1000 – 2 szt.; 8) studni czyszczakowych SC1, SC2, SC3- DN1500 beton– 3 szt.; 9) studni czyszczakowej SC4- DN1200 BETON – 1 szt.; 10) studni z przepływomierzem elektromagnetycznym SP DN1200 beton – 1szt.; 11) studni sieciowych betonowych DN1000 – 187szt.; 12) studni sieciowych Ø600PP/PVC - 15szt.; 13) trójniki PVC Ø200/160 – 32 szt.; 14) rurociągu tłocznego z Suchej Wielkiej do Zawoni, odcinek sieci kanalizacji sanitarnej od S42 do SR1, RT od SR1 doW22; UWAGA: Z zakresu prac wyłączone są odcinki sieci kanalizacji sanitarnej oznaczone w dokumentacji jako: a) S1.11.4 do S1.3.4 b) S1.8.4 do S1.7.12 c) S1.7.15 do S1.7.12 d) S1.7.12 do S1.7.8 15) przyłączy kanalizacji sanitarnej obejmujących: a) przyłącza kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej Φ160PVC SDR 34 SN8 od granicy posesji bez ingerencji w działki drogowe, zakończone odpowiednio studnią przyłączeniową DN1000 (beton) lub DN 425 PP/PCV; b) przyłącze kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej Φ50PEHD RC SDR11 PN16 (DN50 x 4,6mm) wraz z przydomową przepompownią ścieków PD1-DN800; łączna ilość przyłączy wynosi 110 sztuk, z czego Zamawiający deklaruje wykonanie przyłączy w ilości nie mniejszej niż 80 szt. UWAGA: Zamawiający dokona rozliczenia za faktyczną ilość wykonanych przyłączy na posesjach prywatnych. 16) odtworzenia nawierzchni po robotach związanych z budową kanalizacji sanitarnej; 17) złożenie operatu powykonawczego; 18) zgłoszenie zakończenia robót wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na użytkowanie, wydanej przez właściwy organ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja stanowiąca załącznik do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 734905-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45112210 Mutterbodenabtrag, 45231110 Rohrverlegearbeiten, 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen, 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego robót budowlanych pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w aglomeracji Zawonia, etap I - Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Budczyce”, zwanych dalej „Robotami” lub „Robotami budowlanymi”. 2. Zamówienie obejmuje w szczególności wykonanie: 1) sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej Φ200PVC SDR 34 SN8, L= 5810,2m; 2) sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej Φ160PVC SDR 34 SN8, L= 749,3m; do granicy posesji bez ingerencji w sąsiednie działki; 3) sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej Φ90PEHD RC SDR17 PN10 ( DN90 x 5,4mm ), L= 706,8m; 4) sieci kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej Φ63PEHD RC SDR11 PN16 (DN63 x 5,8mm), L= 93,7m; 5) sieciowych przepompowni ścieków: PS1-DN1500 szt.1 , PS2-DN1200 -szt.1; 6) studni osadczych SO1 i SO2 - DN1200 – 2 szt.; 7) studni rozprężnych SR1 i SR2 - DN1000 – 2 szt.; 8) studni czyszczakowych SC1, SC2, SC3- DN1500 beton– 3 szt.; 9) studni czyszczakowej SC4- DN1200 BETON – 1 szt.; 10) studni z przepływomierzem elektromagnetycznym SP DN1200 beton – 1szt.; 11) studni sieciowych betonowych DN1000 – 187szt.; 12) studni sieciowych Ø600PP/PVC - 15szt.; 13) trójniki PVC Ø200/160 – 32 szt.; 14) rurociągu tłocznego z Suchej Wielkiej do Zawoni, odcinek sieci kanalizacji sanitarnej od S42 do SR1, RT od SR1 doW22; UWAGA: Z zakresu prac wyłączone są odcinki sieci kanalizacji sanitarnej oznaczone w dokumentacji jako: a) S1.11.4 do S1.3.4 b) S1.8.4 do S1.7.12 c) S1.7.15 do S1.7.12 d) S1.7.12 do S1.7.8 15) przyłączy kanalizacji sanitarnej obejmujących: a) przyłącza kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej Φ160PVC SDR 34 SN8 od granicy posesji bez ingerencji w działki drogowe, zakończone odpowiednio studnią przyłączeniową DN1000 (beton) lub DN 425 PP/PCV; b) przyłącze kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej Φ50PEHD RC SDR11 PN16 (DN50 x 4,6mm) wraz z przydomową przepompownią ścieków PD1-DN800; łączna ilość przyłączy wynosi 110 sztuk, z czego Zamawiający deklaruje wykonanie przyłączy w ilości nie mniejszej niż 80 szt. UWAGA: Zamawiający dokona rozliczenia za faktyczną ilość wykonanych przyłączy na posesjach prywatnych. 16) odtworzenia nawierzchni po robotach związanych z budową kanalizacji sanitarnej; 17) złożenie operatu powykonawczego; 18) zgłoszenie zakończenia robót wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na użytkowanie, wydanej przez właściwy organ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja stanowiąca załącznik do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45112210 Mutterbodenabtrag, 45231110 Rohrverlegearbeiten, 45232420 Bauarbeiten für Abwasserbeseitigungsanlagen, 45232423 Bau von Abwasserpumpstationen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji