See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aanstelling communicatiebureau BBEPP
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst (4 jaar) in 1 perceel met één opdrachtnemer voor de aanstelling van een communicatiebureau ten behoeve van de Bio Base Europe Pilot Plant VZW. • Toepassen en/of verder ontwikkelen en/of hernieuwen van de huisstijl van BBEPP en de publieke projecten die het coördineert. • Ontwikkelen (en eventueel drukken) en leveren van een divers gamma aan PR materiaal (folders, aankondigingen, roll-up banners, beursstanden, badges, lanyards, powerpoint presentaties, business cards...) ter ondersteuning van de communicatieactiviteiten.
Interne Kennung: BBEPP-2025-KM-0122-902
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BBEPP-2025-KM-0122-902 - 1
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst (4 jaar) in 1 perceel met één opdrachtnemer voor de aanstelling van een communicatiebureau ten behoeve van de Bio Base Europe Pilot Plant VZW.
Interne Kennung: 1