330859-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Pumpen und Kompressoren – Raamovereenkomst Oppervlaktewaterpompen en Noodaggregaten
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst Oppervlaktewaterpompen en Noodaggregaten
BeschreibungDeze Europese openbare aanbesteding heeft tot doel één Opdrachtnemer per perceel te contracteren voor het uitvoeren van “Raamovereenkomst Oppervlaktewaterpompen en Noodaggregaten” (het op afroep plaatsen en in werking stellen en houden van in de Raamovereenkomst gespecificeerde materieel). De Opdracht is opgedeeld in percelen, omdat uit de voorafgaande marktconsultatie is gebleken dat de totale omvang van de Opdracht niet voor alle marktpartijen realiseerbaar is. Door de Opdracht op te splitsen in percelen worden ook MKB-ondernemingen in de gelegenheid gesteld om deel te nemen. Hierdoor wordt de mededinging gewaarborgd. Perceel 1: Pompcapaciteit tot 4800 kub per uur Perceel 2: Pompcapaciteit 4800 – 36.000 kub per uur
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrenseen beschrijving van de procedure is opgenomen in Mercell Source-to-contract
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42120000 Pumpen und Kompressoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelPompcapaciteit 240 - 4800 kub per uur (Perceel 1)
Beschreibungzie Tender
Interne KennungT103946 perceel 1
LosLOT-0002
TitelPompcapaciteit 4800 - 36.000 kub per uur (Perceel 2)
Beschreibungzie tender
Interne KennungT103946