2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor 75 en 85 inch digiborden
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbesteding is om één geschikte leverancier (Opdrachtnemer) te vinden voor het leveren, installeren en onder garantie onderhouden van 75 en 85 inch digiborden (touchscreens), om goed onderwijs te kunnen geven. Verwachte omvang van levering gedurende de gehele looptijd van de overeenkomst: Minimaal 75 inch 120 schermen in uiterlijk 2026 Minimaal 85 inch 4 schermen in 2026
Interne Kennung: SVOAZ25DB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is om voor de Aanbestedende dienst een overeenkomst af te sluiten met een initiële looptijd van 24 maanden (de volledige levering van 110 stuks) met tweemaal een optionele verlenging van 24 maanden voor mogelijke bijplaatsingen.