2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby poskytování implementace a podpory IDM a PAM
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je: 1) dodání a provozování systému Identity Management – správy uživatelských účtů a systému Privileged Access Management – systému pro řízení privilegovaných účtů v prostředí zadavatele, zajišťující dlouhodobou koncepci řízení privilegovaných účtů, řízení identit a přístupových oprávnění. 2) implementace těchto systémů umožňující centralizovanou, bezpečnou a efektivní správu identit (uživatelských účtů a přístupových práv), automatizace procesů spojených s přidělováním a odnímáním přístupů a monitorování aktivit privilegovaných uživatelů a 3). dodání řešení, které bude možné provozovat jak prostřednictvím dodavatele, tak jiným externím subjektem nebo samotným zadavatelem. Detailní popis předmětu plnění je vymezen v návrhu smlouvy uvedené příloze č. 1 ZD, zejména v: a) příloze č. 1a Návrhu smlouvy (Technické požadavky) a v příloze č. 1b Návrhu smlouvy (Koncové systémy a počet uživatelů), které jsou nedílnou součástí Návrhu smlouvy. b) čl. VI odst. 10 a čl. VII Návrhu smlouvy, který upravuje licenční podmínky.
Interne Kennung: STC/016857/ÚSDS/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je: 1) dodání a provozování systému Identity Management – správy uživatelských účtů a systému Privileged Access Management – systému pro řízení privilegovaných účtů v prostředí zadavatele, zajišťující dlouhodobou koncepci řízení privilegovaných účtů, řízení identit a přístupových oprávnění. 2) implementace těchto systémů umožňující centralizovanou, bezpečnou a efektivní správu identit (uživatelských účtů a přístupových práv), automatizace procesů spojených s přidělováním a odnímáním přístupů a monitorování aktivit privilegovaných uživatelů a 3). dodání řešení, které bude možné provozovat jak prostřednictvím dodavatele, tak jiným externím subjektem nebo samotným zadavatelem. Detailní popis předmětu plnění je vymezen v návrhu smlouvy uvedené příloze č. 1 ZD, zejména v: a) příloze č. 1a Návrhu smlouvy (Technické požadavky) a v příloze č. 1b Návrhu smlouvy (Koncové systémy a počet uživatelů), které jsou nedílnou součástí Návrhu smlouvy. b) čl. VI odst. 10 a čl. VII Návrhu smlouvy, který upravuje licenční podmínky. Zadavatel stanovil požadavek na maximální povolenou výši celkové nabídkové ceny, která nesmí být vyšší než 48 000 000 Kč bez DPH za celý předmět plnění této veřejné zakázky. Zadavatel dále uvádí, že nabídková cena za 1 člověkoden nesmí překročit částku 18.000, - Kč bez DPH/1 MD.