330946-2026 - Ergebnis
Polen – Reifen für Kraftfahrzeuge – Dostawa ogumienia letniego, zimowego i wielosezonowego do pojazdów służbowych małopolskiej Policji
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ogumienia letniego, zimowego i wielosezonowego do pojazdów służbowych małopolskiej Policji
BeschreibungNiniejsze ogłoszenie dotyczy ustanowienia Dynamicznego Systemu Zakupów (dalej DSZ), przy uwzględnieniu założeń: 1. Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy opon letnich, zimowych oraz wielosezonowych do pojazdów służbowych małopolskiej Policji. 2. Zamawiający przewiduje udzielić po jednym większym zamówieniu przed każdym sezonem (letnim lub zimowym) w ilości 500-800 opon oraz 2-3 drobniejsze zamówienia w ciągu trwania każdego z sezonów. 3. Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianych opon na około: 4500 opon letnich, 5000 opon zimowych, 300 opon wielosezonowych oraz 200 opon do motocykli 4. Asortyment będzie obejmował opony do samochodów osobowych i dostawczych, autobusów oraz motocykli a także innych w razie potrzeby. 5. Zamawiający nie będzie żądał do złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 Ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej. 8. Realizacja zamówienia nie wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. 9. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt.2 Ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie stawia wymagań dot. możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 Ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie dokonuje zastrzeżenia o obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung103100-2026
Interne KennungZP.32.2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensWszelkie informacje dotyczące procedury zawarte są w dokumentach zamówienia udostępnionych na stronie prowadzonego postępowania: https://malopolska-policja.ezamawiajacy.pl/pn/MLP-POLI/demand/264610/notice/public/details Postępowanie prowadzone jest w celu ustanowienia DSZ. Wykonawcy w wyznaczonym terminie składają wnioski o dopuszczenie do udziału w DSZ. Wszelkie informacje związane ze sposobem funkcjonowania DSZ oraz sposobu przygotowania i złożenia wniosku dostępne są pod adresem wskazanym powyżej.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelZP.32.1.2026 Dostawa ogumienia letniego do pojazdów służbowych małopolskiej Policji
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia udzielanego w ramach DSZ są opony wyszczególnione w załączniku nr 2 do zaproszenia (formularz cenowy). 2. Wykonawcy są zobowiązani do wypełnienia kolumny nr 13 (producent/ model oferowanej opony) w taki sposób, by można było zidentyfikować oferowany produkt w celu sprawdzenia spełniania wymagań określonych przez Zamawiającego w kolumnach od 2 do 8, pod rygorem odrzucenia oferty. Wycena musi uwzględniać koszty dostawy do miejsc wskazanych w kolumnach od 10 od 12. 3. Termin realizacji zamówienia: do 10 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy.
Interne KennungDostawa opon Dynamiczny System Zakupów