2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigingsbedrijf Midden Nederland - Levering afvalzakken
Beschreibung: De Aanbestedende dienst heeft de behoefte om voor de komende jaren een Raamovereenkomst aan te gaan voor de levering van diverse plastic afvalzakken. De insteek is om een Raamovereenkomst aan te gaan met de partij die op basis van de te stellen eisen, die aansluiten bij de behoefte van de aanbestedende dienst, de meest passende inschrijving doet. De opdracht bestaat uit het leveren van de onderstaande producten: 1. Hondenpoepzakjes; 2. Luierzakken wit doorzichtig; 3. PMD-zakken 60x80/60 liter; 4. EPS-zakken LDPE zakken 70+2x34.5.5x240cm 42Mu; 5. Asbest-big bag (40M3) 6200 x 2400 x 1150, 10.000 kg; 6. Asbestfolie LDPE Folie TRP/REG 4 x 25 meter 200MY; 7. Asbestzakken PE zakken 800 x 1200 x 0,10 mm met asbest logo; 8. Blauwe afvalzakken. -
Interne Kennung: IBMN-2024-RMN-MR-006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument inclusief haar bijlagen.
Interne Kennung: 1