See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i wyposażenia w ramach realizacji zadania pn. „Poprawa jakości leczenia kardiologicznego - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce” - dostawa mostu medycznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, zamówienie obejmuje zakup mostu medycznego (4 stanowiska) (1 szt.) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do Zaproszenia. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 3 do Zaproszenia.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001