See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych na terenie Gminy Połaniec
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbieranie i transport do: - instalacji wskazanej przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia (w przypadku bioodpadów) - na dzień przekazania niniejszego zaproszenia do negocjacji jest to Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o., Paszczyna 62B, 39-207 Brzeźnica, - w przypadku wskazanych przez Zamawiającego w trakcie realizacji umowy frakcji odpadów Wykonawca zobowiązany będzie odebrać je od mieszkańców i przetransportować do PSZOK, skąd zostaną one odebrane przez podmiot zagospodarujący, którego wskaże Zamawiający, - Instalacji Komunalnej ZGOK w Rzędowie w przypadku pozostałych frakcji odpadów, stałych odpadów komunalnych z terenu Gminy Połaniec. Zakres zamówienia dotyczy wszystkich nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Połaniec, dwóch Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, rozstawionych na terenie miasta gniazd selektywnej zbiórki odpadów, koszy ulicznych i koszy na psie odchody wraz z zakupem worków do koszy w ilości ok. 1600 szt. – 60l. i 1600 szt-40l. miesięcznie, odpadów komunalnych z placów oraz budynków będących własnością Miasta i Gminy Połaniec.
Interne Kennung: TI.271.110.2026.TIK
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001