See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. "CKZ - kierunek przyszłość"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem elementów wyposażenia pracowni dydaktycznych Centrum Kształcenia Zawodowego w Bełchatowie w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość”, w podziale na następujące części: Część 1: Samochód elektryczny do pracowni samochodowej; Część 2: Samochód hybrydowy do pracowni samochodowej; Część 3: Sprzęt diagnostyczny do pracowni samochodowych; Część 4: Stanowisko demonstracyjne do pracowni samochodowych; Część 5: Sprzęt i materiały dydaktyczne do pracowni samochodowej; Część 6: Specjalistyczne stoły do pracowni elektrycznych; Część 7: Sprzęt i materiały dydaktyczne do pracowni elektrycznych; Część 8: Sprzęt multimedialny do pracowni szkolnych; Część 9: Meble do pracowni szkolnych.
Interne Kennung: WI.272.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 34110000 Personenkraftwagen, 39162110 Lehrbedarf, 38520000 Scanner, 38548000 Fahrzeugarmaturen, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32322000 Multimediaausrüstung, 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Samochód elektryczny do pracowni samochodowej
Beschreibung: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Samochód elektryczny do pracowni samochodowej
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge, 34110000 Personenkraftwagen
Los: LOT-0002
Titel: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Samochód hybrydowy do pracowni samochodowej
Beschreibung: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Samochód hybrydowy do pracowni samochodowej
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt diagnostyczny do pracowni samochodowych
Beschreibung: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt diagnostyczny do pracowni samochodowych
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 38520000 Scanner, 38548000 Fahrzeugarmaturen
Los: LOT-0004
Titel: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Stanowisko demonstracyjne do pracowni samochodowych
Beschreibung: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Stanowisko demonstracyjne do pracowni samochodowych
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 38548000 Fahrzeugarmaturen, 39294000 Geräte und Vorrichtungen zu Vorführzwecken
Los: LOT-0005
Titel: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt i materiały dydaktyczne do pracowni samochodowej
Beschreibung: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt i materiały dydaktyczne do pracowni samochodowej
Interne Kennung: Część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 38548000 Fahrzeugarmaturen
Los: LOT-0006
Titel: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Specjalistyczne stoły do pracowni elektrycznych
Beschreibung: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Specjalistyczne stoły do pracowni elektrycznych
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Los: LOT-0007
Titel: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt i materiały dydaktyczne do pracowni elektrycznych
Beschreibung: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt i materiały dydaktyczne do pracowni elektrycznych
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt multimedialny do pracowni szkolnych
Beschreibung: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt multimedialny do pracowni szkolnych
Interne Kennung: Część 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0009
Titel: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Meble do pracowni szkolnych
Beschreibung: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Meble do pracowni szkolnych
Interne Kennung: Część 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel