2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace virtualizačních SAN systémů SVC
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka a provedení technologického upgradu a rozšíření funkcionality SAN Volume Controller (dále také jen „SVC“) clusterů. Zadavatel požaduje dodávku celkem 10 ks SVC nódů SV3, které budou konfigurovány jako dva SVC clustery, tzn. každý cluster bude obsahovat 5 ks nódů, tj. 4 produkční nódy a 1 spare nód ve stejné konfiguraci jako produkční nódy (dále jen „Dodávka HW“), a poskytování maintenance po dobu 60 měsíců k dodanému HW (dále jen „Maintenance“ nebo také „HWMA“).
Interne Kennung: VZ2025108
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 50312000 Wartung und Reparatur von Computeranlagen
5. Los
Los: LOT-0001