See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportowych/kurierskich w obrocie krajowym oraz transportu materiału biologicznego w ramach eksperymentu badawczego POL-MACS
Beschreibung: Świadczenie usług transportowych/kurierskich w obrocie krajowym oraz transportu materiału biologicznego w ramach eksperymentu badawczego POL-MACS - 2 pakiety.
Vorherige Bekanntmachung: 88584-2026
Interne Kennung: DZP/04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Świadczenie usług kurierskich krajowych
Beschreibung: Świadczenie usług kurierskich krajowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Transport materiału biologicznego
Beschreibung: Transport materiału biologicznego. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Pakiet nr 2