See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud, herstellingen en interventies aan technische installaties
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: De FSMA zoekt een dienstverlener die instaat voor: - het onderhoud en het uitvoeren van kleine herstellingen aan de technische installaties; - het leveren van assistentie bij werken aan de technische installaties; - (dringende) interventies 24/7. Onder technische installatie wordt verstaan: • de thermische centrales, stook- en koelinstallaties (ketels, branders, pompen, expansiesystemen, leidingen, (thermische) isolatie, akoestiek, bedieningsborden, …. • alle onderstations voor verdeling van thermische energie, ventilatiekasten, extractoren, luchtkanalen, brandkleppen, … • elektrische bedieningsborden voor deze installaties, • aanmaak en verdeling van sanitair water en waterbehandeling, … • hydro-sanitaire installaties: sterfputten, dompelpompen, lavabo’s, wc’s, urinoirs, kraanwerk en horizontale & verticale leidingen, … Plaats van dienstverlening: FSMA en Wikifin Lab, Congresstraat 10-12-14-16-18 te 1000 BRUSSEL. Looptijd van de opdracht: De opdracht heeft een initiële looptijd van een jaar, te rekenen vanaf de datum vermeld bij de sluiting. Na het verstrijken van deze initiële looptijd kan de opdracht driemaal verlengd worden met een periode van 12 maanden, op basis van artikel 57, tweede lid, van de Wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten (12 maanden + 12 maanden + 12 maanden + 12 maanden). De opdracht wordt telkens stilzwijgend verlengd met 12 maanden tenzij de opdracht wordt stopgezet, drie maanden voor de verlengingsdatum.
Interne Kennung: PPP0OV-1147/5236/2024/033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024/033_1