See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w załącznikach nr 1A-1G do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. 4. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w: 1) obrębie granic administracyjnych miasta Bydgoszcz lub powiatu bydgoskiego (Zadanie nr 1), 2) obrębie granic administracyjnych miasta Włocławek lub powiatu włocławskiego (zadanie nr 2), 3) obrębie granic administracyjnych miasta Aleksandrów Kujawski lub powiatu aleksandrowskiego (zadanie nr 3), 4) obrębie granic administracyjnych miasta Brodnica lub powiatu brodnickiego (zadanie nr 4), 5) obrębie granic administracyjnych miasta Chełmno lub powiatu chełmińskiego (zadanie nr 5), 6) obrębie granic administracyjnych miasta Świecie lub powiatu świeckiego (zadanie nr 6), 7) obrębie granic administracyjnych miasta Tuchola lub powiatu tucholskiego(zadanie nr 7). 5. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego. 6. Podział na części: Zamówienie obejmuje 7 zadań zgodnie z załącznikiem nr 1A-1G do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedno, kilka lub wszystkie spośród n/w zadań: 1)Zadanie nr 1: Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KMP w Bydgoszczy oraz innychjednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego; 2) Zadanie nr 2: Świadczenie usługmedycznych dla potrzeb KMP we Włocławku oraz innych jednostek policji województwakujawsko-pomorskiego; 3) Zadanie nr 3: Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP wAleksandrowie Kujawskim oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego; 4) Zadanie nr 4: Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Brodnicy oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego; 5) Zadanie nr 5: Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Chełmnie oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego; 6) Zadanie nr 6: Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Świeciu oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego; 7) Zadanie nr 7: Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Tucholi oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego.
Vorherige Bekanntmachung: 190862-2025
Interne Kennung: WZPiFP-40-25
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1:Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KMP w Bydgoszczy oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w załącznikach nr 1A do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. 5. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w obrębie granic administracyjnych miasta Bydgoszcz lub powiatu bydgoskiego (Zadanie nr 1), 6. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego
Interne Kennung: WZPiFP-40-25 zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KMP we Włocławku oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w załącznikach nr 1B do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. 5. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w obrębie granic administracyjnych miasta Włocławek lub powiatu włocławskiego (Zadanie nr 2), 6. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego
Interne Kennung: WZPiFP-40-25 zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Aleksandrowie Kujawskim oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w załącznikach nr 1C do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. 5. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w obrębie granic administracyjnych miasta Aleksandrów Kujawski lub powiatu aleksandrowskiego (Zadanie nr 3), 6. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego
Interne Kennung: WZPiFP-40-25 zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4: Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Brodnicy oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w załącznikach nr 1D do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. 5. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w obrębie granic administracyjnych miasta Brodnica lub powiatu brodnickiego (Zadanie nr 4), 6. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego
Interne Kennung: WZPiFP-40-25 zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Chełmnie oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w załącznikach nr 1E do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. 5. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w obrębie granic administracyjnych miasta Chełmno lub powiatu chełmińskiego (Zadanie nr 5), 6. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego
Interne Kennung: WZPiFP-40-25 zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6: Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Świeciu oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w załącznikach nr 1F do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. 5. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w obrębie granic administracyjnych miasta Świecie lub powiatu świeckiego (Zadanie nr 6), 6. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego
Interne Kennung: WZPiFP-40-25 zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7: Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Tucholi oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w załącznikach nr 1G do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. 5. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w obrębie granic administracyjnych miasta Tuchola lub powiatu tucholskiego (Zadanie nr 7), 6. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego
Interne Kennung: WZPiFP-40-25 zadanie nr 7