2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revisie en onderhoud pompen
Beschreibung: Het betreft een opdracht ten behoeve van de revisie en het onderhoud van de pompen van HDSR. De opdracht heeft betrekking op zowel het geplande onderhoud als op het onvoorziene onderhoud, zoals het verhelpen van storingen. De indicatieve waarde van de overeenkomst betreft Euro 300.000, - exclusief BTW per jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst betreft Euro 2.250.000, - exclusief BTW voor de volledige mogelijke looptijd van 5 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging