331100-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie rozbudowanego systemu klasy LIS/LIMS do obsługi badań w Zakładzie Patologii Nowotworów w ramach projektu pn. „Poprawa dostępu do usług e-zdrowia oraz cyfryzacja procesów leczenia w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w celu osiągnięcia pełnej funkcjonalności i zabezpieczenia pełnoprofilowej, wysokospecjalistycznej diagnostyki i leczenia Pacjentów onko...
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie rozbudowanego systemu klasy LIS/LIMS do obsługi badań w Zakładzie Patologii Nowotworów w ramach dotacji celowej na zakupy inwestycyjne w ramach projektu pn. „Poprawa dostępu do usług e-zdrowia oraz cyfryzacja procesów leczenia w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w celu osiągnięcia pełnej funkcjonalności i zabezpieczenia pełnoprofilowej, wysokospecjalistycznej diagnostyki i leczenia Pacjentów onkologicznych". Zamówienie zostało podzielone na 2 części: Część 1 – Rozbudowa systemu klasy LIS/LIMS Część 2 – Drukarki 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: Dotyczy części 1 - dostawy systemu zgodnie z Załącznikiem nr 2.1 do SWZ; - montażu, uruchomienia, konfiguracji, wdrożenia oraz przeszkolenia personelu z zakresu obsługi systemu; Wykonawca przekaże Zamawiającemu przed końcem dokonania odbioru: a) w dwóch egzemplarzach oryginalną instrukcję obsługi w języku polskim urządzenia zawierającą także informacje o wykazie czynności serwisowych, które mogą być wykonane przez użytkownika samodzielnie, b) kartę gwarancyjną, c) skróconą wersję instrukcji obsługi i BHP w formie zalaminowanej (jeżeli Wykonawca posiada), d) wykaz materiałów zużywalnych, wykorzystywanych w bieżącej eksploatacji sprzętu, e) wykaz punktów serwisowych, f) CE lub inny dokument dopuszczający urządzenie do stosowania (w języku polskim) w placówkach medycznych dostarczony wraz z urządzeniem, g) wykaz dostawców części zamiennych lub materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych, h) imienną listę przeszkolonych pracowników potwierdzoną przez Zamawiającego. Dotyczy części 2 - dostawy drukarek zgodnie z Załącznikiem nr 2.2 do SWZ; - montażu, uruchomienia, konfiguracji, wdrożenia oraz przeszkolenia personelu z zakresu obsługi drukarek; Wykonawca oświadcza, że dostarczony przedmiot umowy: a) jest fabrycznie nowy (wyprodukowany nie wcześniej niż w 2024 r.), nieużywany, w pełni sprawny, bez wad, gotowy do użycia, b) jest oryginalnie pakowany przez producenta, c) nie posiada wad fizycznych i prawnych oraz został wprowadzony do obrotu zgodnie z aktami prawnymi wdrażającymi Dyrektywy Nowego Podejścia co potwierdza oznaczenie CE, zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2022 r. o systemie oceny zgodności (tekst jedn. Dz. U. z 2023 r. poz. 215) oraz rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 21.12.2016r. w sprawie zasadniczych wymagań dotyczących ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. z 2021r. poz. 1513) d) pochodzi z autoryzowanego kanału dystrybucji producenta
Interne KennungCOZL/DZP/ED/3411/PN-28/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 – Rozbudowa systemu klasy LIS/LIMS
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Drukarki