2. Verfahren
Verfahren
Titel: PTK - Vybudování a provoz sítě běžných dobíjecích stanic elektromobilů ve městě Rožnov pod Radhoštěm
Beschreibung: Předmětem připravované zakázky je dodávka, instalace, montáž a uvedení do provozu sítě běžných dobíjecích stanic elektromobilů na území města Rožnov pod Radhoštěm. Za tímto účelem bylo vytipováno 20 lokalit na území města, kde má zadavatel záměr umístit dobíjecí stanice. Jedná se o parkovací plochy na pozemcích ve vlastnictví města, případně jím zřizovaných organizací. Zajištění napájení stanic je uvažováno částečně ze stávajících odběrných míst (zpravidla přilehlé vlastní budovy) a částečně je počítáno se zřízením nových přípojek z distribuční soustavy. Předmětem budoucí veřejné zakázky bude vybudování sítě dobíjecích stanic včetně zajištění veškerých potřebných činností (projektová dokumentace, inženýrská činnost, vyřízení případných stavebních povolení, zajištění připojení nových odběrných míst ve spolupráci se zadavatelem) a následné uvedení do provozu. Zadavatel v tuto chvíli předpokládá, že zadávací dokumentace pro samotný výběr dodavatele na projekt bude předložena v následujícím rozsahu: 1. Stanovení obecných požadavků na samotné dobíjecí stanice (technické parametry, připojení k internetu, záruky); 2. Požadavky na nadřazený systém (možnosti konfigurace, způsoby platby atd.); 3. Požadavky pro jednotlivé lokality s uvedením výchozí situace (specifikace umístění stanice, typ stanice – sloupek, wallbox, předpokládané napájení atd.), požadavky na zajištění servisu atd.
Interne Kennung: MěÚ-RpR/044615/2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001