33114-2024 - Ergebnis
Niederlande – Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung – Raamovereenkomst Adviesdiensten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Adviesdiensten
Beschreibung: Raamovereenkomst Adviesdiensten Verschilt per deelperceel.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Organisatieadvies door adviesbureaus
Beschreibung: Voor perceel 1 wenst de RPO drie (3) adviesbureaus te contracteren die gespecialiseerd zijn in zowel het adviseren over als ook het begeleiden van veranderingsprocessen ten aanzien van digitale transformatie bij door de overheid gefinancierde publieke instellingen. Zie de selectieleidraad met daarin de opbouw van de te verwachten inzet en van toepassing zijnde maximale uurtarieven in de inschrijving.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung, 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging van de raamovereenkomst na de initiële looptijd van vier (4) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Organisatieadvies door ZZP-ers
Beschreibung: Voor perceel 2 wenst de RPO drie (3) ZZP-ers te contracteren die gespecialiseerd zijn in zowel het adviseren over als ook het begeleiden van veranderingsprocessen ten aanzien van digitale transformatie bij door de overheid gefinancierde publieke instellingen. Zie de selectieleidraad met daarin de opbouw van de te verwachten inzet en van toepassing zijnde maximale uurtarieven in de inschrijving.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Los: LOT-0003
Titel: Mediastrategie en Innovatie door adviesbureaus
Beschreibung: Voor perceel 3 wenst de RPO drie (3) adviesbureaus te contracteren die gespecialiseerd zijn in de ontwikkeling, uitwerking en realisatie van een mediastrategie op bestaande en in de nabije toekomst voorzienbare platformen. Zie de selectieleidraad met daarin de opbouw van de te verwachten inzet en van toepassing zijnde maximale uurtarieven in de inschrijving.
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
Los: LOT-0004
Titel: Mediastrategie en Innovatie door ZZP-ers
Beschreibung: Voor perceel 4 wenst de RPO drie (3) ZZP-ers te contracteren die gespecialiseerd zijn in de ontwikkeling, uitwerking en realisatie van een mediastrategie op bestaande en in de nabije toekomst voorzienbare platformen. Zie de selectieleidraad met daarin de opbouw van de te verwachten inzet en van toepassing zijnde maximale uurtarieven in de inschrijving.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Onderzoek en Ontwikkeling door adviesbureaus
Beschreibung: Voor perceel 5 wenst de RPO drie (3) adviesbureaus te contracteren die gespecialiseerd zijn in zowel onderzoek naar als ook de realisatie van (lees: ontwikkelen en beproeven) nieuw media aanbod (inhoudelijk, technisch of qua distributie). Zie de selectieleidraad met daarin de opbouw van de te verwachten inzet en van toepassing zijnde maximale uurtarieven in de inschrijving.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Onderzoek en Ontwikkeling door ZZP-ers
Beschreibung: Voor perceel 4 wenst de RPO drie (3) ZZP-ers te contracteren die gespecialiseerd zijn in zowel onderzoek naar als ook de realisatie van (lees: ontwikkelen en beproeven) nieuw media aanbod (inhoudelijk, technisch of qua distributie). Zie de selectieleidraad met daarin de opbouw van de te verwachten inzet en van toepassing zijnde maximale uurtarieven in de inschrijving.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0010
Titel: Kunstmatige Intelligentie door ZZP-ers
Beschreibung: Voor perceel 10 wenst de RPO drie (3) ZZP-ers te contracteren die gespecialiseerd zijn in kunstmatige intelligentie. Het betreft daarbij zowel de (verdere) ontwikkeling van AI-toepassingen als ook de daadwerkelijke implementatie daarvan bij de RPO en de RPMI’s. Onder implementatie valt ook medewerkers van de RPO en RPMI’s trainen om deze AI-toepassingen succesvol toe te kunnen passen. Zie de selectieleidraad met daarin de opbouw van de te verwachten inzet en van toepassing zijnde maximale uurtarieven in de inschrijving.
Interne Kennung: 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Los: LOT-0016
Titel: Financiën en Accountancy door ZZP-ers
Beschreibung: Het adviseren over maar ook daadwerkelijk realiseren van binnen de regelgeving passende financiële begroting en verantwoording van beleid gericht op de inzet van publieke middelen indachtig de doelstellingen van de RPO en de RPMI’s. Zie de selectieleidraad met daarin de opbouw van de te verwachten inzet en van toepassing zijnde maximale uurtarieven in de inschrijving.
Interne Kennung: 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen