33115-2025 - Ergebnis
Tschechien – Solarbatterien – Instalace komunitní fotovoltaické elektrárny - Město Vroutek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalace komunitní fotovoltaické elektrárny - Město Vroutek
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky FVE s bateriovým úložištěm realizované na následujících objektech: - Základní škola - 1. stupeň, Karlovarská 460, 439 82 Vroutek - Hasičská zbrojnice, Kryrská 41, 439 82 Vroutek - Domov důchodců, Kryrská 101, 439 82 Vroutek - Mateřská škola, Na Průhoně 126, 439 82 Vroutek - Základní škola - sportoviště, Karlovarská 295, 439 82 Vroutek - Školní jídelna + družina, Kostelní 122, 439 82 Vroutek V rámci některých objektů jsou součástí zakázky též související stavební práce spočívající ve výměně střešní krytiny na objektech Mateřská škola, Na Průhoně 126, 439 82 Vroutek, Základní škola - sportoviště, Karlovarská 295, 439 82 Vroutek a Školní jídelna + družina, Kostelní 122, 439 82 Vroutek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny nabídkové ceny v průběhu trvání smluvního vztahu v případě zvýšení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty (dále jen „DPH“) podle zákona č. 235/2004 Sb., o DPH, ve znění pozdějších předpisů. V takovém případě bude zvýšena cena o příslušné navýšení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH. Cenu lze dále změnit pouze formou písemného dodatku ke smlouvě, uzavřeného mezi zadavatelem a dodavatelem v souladu s § 222 zákona.