See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa drzew i krzewów ozdobnych oraz usługa polegająca na sadzeniu i pielęgnacji drzew i krzewów ozdobnych na terenach zieleni miejskiej – Wiosna 2026 – Zadanie XIV, XVII i XVIII”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drzew i krzewów ozdobnych oraz usługa polegająca na sadzeniu i pielęgnacji drzew i krzewów ozdobnych na terenach zieleni miejskiej – Wiosna 2026 – Zadanie XIV, XVII i XVIII: - Zadanie XIV: Dostawa materiału roślinnego wraz z usługą polegającą na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji drzew, krzewów, bylin i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026 Zieleń przyuliczna: Krzyki Zachód – Osiedla Borek i Grabiszyn-Grabiszynek - Zadanie XVII: Dostawa materiału roślinnego wraz z usługą polegającą na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji krzewów, pnączy, bylin i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026 Zieleń przyuliczna: Śródmieście - kieszonki ul. Zakładowa, Rychtalska, pl. Staszica - Zadanie XVIII: Usługa polegająca na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji krzewów, pnączy, bylin i traw wraz z dostawą materiału roślinnego na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026 Zieleń parkowa: Psie Pole Wschód – kieszonka Park Jedności/Królewska (etap II), Psie Pole Zachód – kieszonka pętla Zawalna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Zaproszenie do negocjacji wraz z załącznikami (w tym Wzory umów wraz z OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 114441-2026
Interne Kennung: ZP/ZWR/220/35/2026/DZ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03451300 Sträucher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03452000 Bäume, 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211500 Baumpflege, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie XIV: Dostawa materiału roślinnego wraz z usługą polegającą na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji drzew, krzewów, bylin i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026
Beschreibung: Dostawa materiału roślinnego wraz z usługą polegającą na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji drzew, krzewów, bylin i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026 Zieleń przyuliczna: Krzyki Zachód – Osiedla Borek i Grabiszyn-Grabiszynek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Zaproszenie do negocjacji wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ)
Interne Kennung: Zadanie XIV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03452000 Bäume, 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie XVII: Dostawa materiału roślinnego wraz z usługą polegającą na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji krzewów, pnączy, bylin i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026
Beschreibung: Dostawa materiału roślinnego wraz z usługą polegającą na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji krzewów, pnączy, bylin i traw na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń przyuliczna: Śródmieście - kieszonki ul. Zakładowa, Rychtalska, pl. Staszica. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Zaproszenie do negocjacji wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ)
Interne Kennung: Zadanie XVII
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie XVIII: Usługa polegająca na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji krzewów, pnączy, bylin i traw wraz z dostawą materiału roślinnego na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026
Beschreibung: Usługa polegająca na sadzeniu i 3-letniej pielęgnacji krzewów, pnączy, bylin i traw wraz z dostawą materiału roślinnego na terenach zieleni miejskiej we Wrocławiu – Wiosna 2026, Zieleń parkowa: Psie Pole Wschód – kieszonka Park Jedności/Królewska (etap II), Psie Pole Zachód – kieszonka pętla Zawalna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Zaproszenie do negocjacji wraz z załącznikami (w tym Wzór umowy wraz z OPZ)
Interne Kennung: Zadanie XVIII
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451300 Sträucher, 03121100 Lebende Pflanzen, Knollen, Wurzeln, Stecklinge und Pfropfreiser