2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zarządzanie nieruchomością przy ul. Jagiellończyka 10 w Gorzowie Wielkopolskim w okresie 24 miesięcy
Beschreibung: kompleksowa usługa zarządzania nieruchomością wspólną, zlokalizowaną przy ul. Jagiellończyka 10 w Gorzowie Wlkp. tj. budynkiem biurowym o powierzchni 5824,32 m2 oraz terenami przylegającymi do budynku. Budynek posadowiony jest na działce nr 370 o powierzchni 6217 m2, dla której VI Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gorzowie Wielkopolskim prowadzi księgę wieczystą nr GW1G/00076027/2. Usługa zarządzania nieruchomością, polega na podejmowaniu decyzji i dokonywaniu czynności mających na celu zapewnienie racjonalnej gospodarki nieruchomością na rzecz 7 użytkowników budynku. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. 1) zapewnienia obsługi nieruchomości przez zarządcę nieruchomości, posiadającego obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zarządców nieruchomości zgodnie z art. 186 ust. 3 i 4 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tekst jedn. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ) zwanej dalej „ustawą o gospodarce nieruchomościami”. 2) zapewnienie technicznej obsługi nieruchomości; 3) zapewnienie dostaw mediów; 4) utrzymanie porządku i czystości części powierzchni wspólnych budynku oraz wokół budynku; 5) wymagania dotyczące środków i materiałów używanych do wykonywania usług; 6) wymagania dotyczące personelu Wykonawcy; 7) obowiązki Wykonawcy w sytuacji Wydatkowania przez Wykonawcę środków finansowych refakturowanych na rzecz Zamawiających; 8) obsługę finansowo-księgową nieruchomości; 9) archiwizowanie i przechowywanie dokumentów związanych z zarządzaniem nieruchomością, zgodnie z obowiązującym prawem; 10) sporządzenie rocznego planu rzeczowo-finansowego w zakresie eksploatacji, konserwacji, dostaw mediów oraz remontów i modernizacji części wspólnej nieruchomości; 11) zapewnienie w budynku (we wskazanych godzinach urzędowania) stałej obecności konserwatora. Szczegółowy zakres czynności wynikających z realizacji usługi zawarto w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ, do którego podpisania będzie zobowiązany Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana, jako najkorzystniejsza. Wykonawca zawrze umowę z każdym Użytkownikiem budynku oddzielnie.
Interne Kennung: 0801-ILZ.260.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wykonywanie czynności kompleksowej usługi zarządzania nieruchomością zlokalizowaną przy ul. Jagiellończyka 10 w Gorzowie Wlkp. tj. budynkiem biurowym o powierzchni 5824,32 m2 oraz terenami przylegającymi do budynku. Budynek posadowiony jest na działce nr 370 o powierzchni 6217 m2, dla której VI Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gorzowie Wielkopolskim prowadzi księgę wieczystą nr GW1G/00076027/2
Haupteinstufung (cpv): 70300000 Diverse Dienstleistungen von Immobilienbüros gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis