331226-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten für Schulgebäude – ZŠ Prodloužená - rekonstrukce odborných učeben - I. etapa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZŠ Prodloužená - rekonstrukce odborných učeben - I. etapa
BeschreibungPředmětem je rekonstrukce 5 odborných učeben, 3 kabinetů a 1 přípravny, vybudování bezbariérového výtahu a zřízení bezbariérového WC ve 3. NP v objektu Základní školy Prodloužená v Pardubicích. Rekonstrukce se bude týkat odborných učeben – učebny přírodopisu včetně přilehlého kabinetu, učebny ICT a učebny dílen včetně přilehlého kabinetu, které jsou umístěny v přízemí budovy školy. Ve 2 patře učebny chemie včetně přilehlého kabinetu a přípravny. Dále učebny fyziky ve 3.patře. Do těchto učeben bude rovněž zajištěn bezbariérový přístup. Bezbariérový vstup do objektu školy, a zároveň do jednotlivých pater, bude zajištěn pomocí nově vybudovaného výtahu a vytvoření bezbariérového WC ve 3. patře.
Interne KennungIS/015/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem je rekonstrukce 5 odborných učeben, 3 kabinetů a 1 přípravny, vybudování bezbariérového výtahu a zřízení bezbariérového WC ve 3. NP v objektu Základní školy Prodloužená v Pardubicích. Plánovaná rekonstrukce se bude týkat odborných učeben – učebny přírodopisu včetně přilehlého kabinetu, učebny ICT a učebny dílen včetně přilehlého kabinetu, které jsou umístěny v přízemí budovy školy. Ve 2 patře učebny chemie včetně přilehlého kabinetu a přípravny. Dále učebny fyziky ve 3.patře. Do těchto učeben bude rovněž zajištěn bezbariérový přístup. Bezbariérový vstup do objektu školy, a zároveň do jednotlivých pater, bude zajištěn pomocí nově vybudovaného výtahu a vytvoření bezbariérového WC ve 3. patře.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen