331237-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – II/213 Modernizace silnice Hazlov
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: II/213 Modernizace silnice Hazlov
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení a obstarání veškerých prací a zhotovení děl nutných na provedení stavby „II/213 Modernizace silnice Hazlov“. Součástí plnění je dále zajištění všech činností souvisejících s komplexním vyzkoušením stavby a jejím předáním zadavateli. Stavba řeší modernizaci úseku silnice II/213, vedoucí skrz obec Hazlov. Stavba začíná u železničního přejezdu trati č. 148 a končí v křižovatce silnice II/213 s nepojmenovanou místní komunikací v centru Hazlova u pobočky České pošty. Délka řešeného úseku činí přibližně cca 1370 m. Součástí stavby bude rovněž úprava stávajících a doplnění nových chodníků v intravilánovém úseku podél II/213, doplnění parkovacích zálivů, úprava autobusových zálivů, úprava rozjezdů stávajících křižovatek v trase, úprava a zkapacitnění stávajícího odvodnění a dopravní značení. Součástí stavby budou také vynucené přeložky dalších inženýrských sítí a na několika úsecích i úprava stávajícího oplocení. Rekonstrukce průtahu s nově uspořádaným uličním prostorem zajistí bezpečný pohyb vozidel v průjezdných úsecích upraveného uličního prostoru, vyznačení parkovacích stání a bezpečný pohyb pěších v dané lokalitě, zároveň bude výměnou konstrukce vozovky zajištěna dostatečná únosnost vozovky. Dále dojde ke zvýšení užitných vlastností komunikace, a to především úpravou odvodnění, výškovou úpravou obrubníků na bezpečnostní nášlap, výškovým vyrovnání povrchových znaků inženýrských sítí, revizí stávajícího dopravního značení s případnou výměnou či doplněním. Řešená lokalita se nachází převážně v intravilánu obce Hazlov, v oboustranné zástavbě. Podrobný popis předmětu plnění je uveden v závazném vzoru smlouvy o dílo uzavírané s KSÚSK (dále jen „Smlouva KSÚSK“), který je Přílohou č. 8 zadávací dokumentace, v závazném vzoru smlouvy o dílo uzavírané s obcí Hazlov (dále jen „Smlouva obec Hazlov“), který je Přílohou č. 9 zadávací dokumentace (Smlouva KSÚSK a Smlouva obec Hazlov společně dále jen jako „Smlouvy o dílo“), v závazném vzoru kupní smlouvy na frézovaný materiál (dále jen „Kupní smlouva 1“), který je Přílohou č. 10 zadávací dokumentace a v závazném vzoru kupní smlouvy na dřevní hmotu (dále jen „Kupní smlouva 2“), který je Přílohou č. 11 zadávací dokumentace (Smlouvy o dílo, Kupní smlouva 1 a Kupní smlouva 2 společně dále jen jako „Smlouvy“), a v projektové dokumentaci a soupisech prací, které tvoří přílohy Smluv o dílo. Projektová dokumentace je totožná pro obě Smlouvy o dílo, a proto pro účely zadávacího řízení tvoří pouze přílohu Smlouvy KSÚSK, přičemž při samotném uzavření Smluv o dílo bude tato připojena ke každé ze Smluv o dílo zvlášť. Totéž platí pro soupis prací. Blíže specifikováno v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213316 Anlage von Fußgänger-Verbindungsgängen, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233121 Bauarbeiten für Hauptstraßen, 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1