2. Verfahren
Verfahren
Titel: zaprojektowanie, dostawa i montaż regałów archiwalnych jezdnych do pomieszczeń Archiwum Uniwersytetu Szczecińskiego
Beschreibung: zaprojektowanie, dostawa i montaż regałów archiwalnych jezdnych do pomieszczeń Archiwum Uniwersytetu Szczecińskiego
Interne Kennung: A-ZP.381.30.2025.KO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39131100 Archivregale
5. Los
Los: LOT-0001