2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup nábytku
Beschreibung: Nákup nábytku
Vorherige Bekanntmachung: 306804-2023
Interne Kennung: 2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup kancelářského nábytku
Beschreibung: Dodávka a montáž kancelářského nábytku pro kanceláře na bloku 1 č.44, 23, 6. Dodávka: 12 ks kancelářských židlí na kolečkách – Ergonomická kancelářská židle splňující požadavky každodenního používání v běžných kancelářských provozech. Síťovaný zádový opěrák ergonomicky tvarovaný, vysoký s nastavitelnou oporou hlavy a bederní opěrkou, nosnost 120 kg – Masarykova kolej 10 ks kancelářských židlí na kolečkách – Ergonomická kancelářská židle splňující požadavky každodenního používání v běžných kancelářských provozech a domácnostech. Síťovaný zádový opěrák ergonomicky tvarovaný, vysoký s nastavitelnou oporou hlavy a bederní opěrkou nosnost 120 kg – gastro 6 ks pokladních židlí – gastro – dílenská otočná židle pro zátěžové a jiné provozy vyrobena z měkčeného polyuretanu. Židle je vybavena vysokým pístem, který umožňuje práci u zvýšených pracovních stolů. Opěradlo je střední velikosti, sedák je tvarovaný. Součásti židle je opěrný kruh pod nohy, plastový kříž a plastová kolečka. Nosnost 130 kg..
Interne Kennung: 12/2025
Los: LOT-0002
Titel: Nábytkové vybavení pokojů – Nákup nábytku Pokoje 32 ks 3.NP blok 11 koleje Strahov opakování
Beschreibung: Dodávka a montáž nábytku pro 32 pokojů blok 11 Strahov. postel s kovovým rámem, roštem a čelem 32 ks matrace 3vrstvá, 7 zónová, oboustranný snímatelný potah 32 ks skříň 2 dveřová šatní 1/3 police, 2/3 šatní tyč 32 ks nástavec na šatní skříň s policí 32 ks skříň policová se 4 dveřmi a nikou 32 ks psací stůl, kovové rámové podnoží 50x50 mm, průchodka 32 ks kontejner 1zásuvka bez zámku, dvířka 32 ks noční stolek pojízdný 32 ks police závěsná 32 ks podpěrná deska police 32 ks skříň policová 2 dveřová 32 ks skříň policová otevřená 32 ks vestavná skříňka do niky,3 police 15 ks věšáková stěna 2 dvojháčky, zrcadlo, kastlík 32 ks konferenční židle plastová (ESET) 32 ks
Interne Kennung: 21/2025