2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych objętych systemem Mazurskiego Związku Międzygminnego – Gospodarka Odpadami oraz ich transport do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o.– Sektory III
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i transport odpadów komunalnych ze wszystkich wyżej wymienionych rodzajów nieruchomości objętych systemem Mazurskiego Związku Międzygminnego – Gospodarka Odpadami tj. Gmina Banie Mazurskie, Gmina Budry, Gmina Giżycko, Miasto Giżycko, Gmina Kruklanki, Gmina Miłki, Gmina Orzysz, Gmina Pozezdrze, Miasto i Gmina Ryn, Gmina Srokowo, Miasto i Gmina Węgorzewo, Gmina Wydminy do Instalacji do Przetwarzania Odpadów Komunalnych (InKom) zlokalizowanej w Spytkowie tj. Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o., Spytkowo 69, 11500 Giżycko.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung