331424-2026 - Ergebnis
Tschechien – Vorratsschränke – Multioborový pavilon operačních oborů s urgentním příjmem nemocnice Rychnov nad Kněžnou - volný nábytek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMultioborový pavilon operačních oborů s urgentním příjmem nemocnice Rychnov nad Kněžnou - volný nábytek
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je kompletní dodávka volného vybavení (nábytku) tj. lavice, stoly, kontejnery, skříně, lékárny, kartotéky, věšákové stěny, šatní skříňky, přebalovací pulty a poskytnutí souvisejících služeb. Součástí plnění je i doprava zboží, jeho montáž a instalace na místo určení dle pokynů kupujícího pro Nemocnici Rychnov nad Kněžnou o.z.
Interne Kennung058/VS/2025/OŘ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensV souladu s ustavením § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39122100 Vorratsschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39134100 Computertische, 39151200 Werkbänke, 39151300 Modulmöbel, 39121200 Tische
5. Los
LosLOT-0001