2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering één Breedspoorkraan met aanbouwdelen
Beschreibung: De aanbesteding omvat de levering van één breedspoorkraan met aanbouwdelen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43262100 Mechanische Bagger
5. Los
Los: LOT-0000