331447-2026 - Ergebnis
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – „Umowa ramowa na utrzymanie wód, urządzeń wodnych oraz pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Zarządu Zlewni Krosno”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Umowa ramowa na utrzymanie wód, urządzeń wodnych oraz pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Zarządu Zlewni Krosno”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia pn.: „Umowa ramowa na utrzymanie wód, urządzeń wodnych oraz pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Zarządu Zlewni Krosno”, w podziale na 6 części: Część 1: „Umowa ramowa na utrzymanie wód, urządzeń wodnych oraz pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Zarządu Zlewni Krosno – Nadzór Wodny w Strzyżowie”, Część 2: „Umowa ramowa na utrzymanie wód, urządzeń wodnych oraz pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Zarządu Zlewni w Krośnie – Nadzór Wodny w Rzeszowie”, Część 3: „Umowa ramowa na utrzymanie wód, urządzeń wodnych oraz pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Zarządu Zlewni w Krośnie – Nadzór Wodny w Brzozowie”, Część 4: „Umowa ramowa na utrzymanie wód, urządzeń wodnych oraz pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Zarządu Zlewni w Krośnie – Nadzór Wodny w Łańcucie”, Część 5: „Umowa ramowa na utrzymanie wód, urządzeń wodnych oraz pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Zarządu Zlewni w Krośnie – Nadzór Wodny w Krośnie”, Część 6: „Umowa ramowa na utrzymanie wód, urządzeń wodnych oraz pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Zarządu Zlewni w Krośnie – Nadzór Wodny w Przeworsku”. Celem niniejszego postępowania jest zawarcie umów ramowych z maksymalnie dziesięcioma wykonawcami dla każdej części. Umowy te mają na celu ustalenie warunków udzielania zamówień cząstkowych, które mogą być realizowane w okresie 3 lat od dnia zawarcia umowy ramowej. Wskazane ilości (obmiar) w „Kosztorysach ramowych” mają charakter wielkości orientacyjnych. Zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych, umowa ramowa nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do udzielenia na jej podstawie jakichkolwiek przyszłych zamówień. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna. Poszczególne zamówienia cząstkowe będą polegały na realizacji prac określonych m.in. w Dokumentacji technicznej.
Vorherige Bekanntmachung834327-2025
Interne KennungR.ROZ.2710.116.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie w celu zawarcia umowy ramowej prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 oraz z zastosowaniem art. 311 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR”. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej 10 wykonawców, których oferty zostały najwyżej ocenione, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten, 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren, 77211400 Fällen von Bäumen, 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten, 90713000 Beratung in Umweltfragen
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: „Umowa ramowa na utrzymanie wód, urządzeń wodnych oraz pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Zarządu Zlewni w Krośnie – Nadzór Wodny w Rzeszowie”.
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia polegające na utrzymaniu wód i budowli regulujących oraz utrzymaniu pozostałych obiektów związanych z gospodarką wodną na terenie Nadzoru Wodnego w Rzeszowie. Prace polegać będą na bieżącym utrzymaniu cieków naturalnych, urządzeń wodnych na terenie działania Nadzoru Wodnego w Rzeszowie. Poszczególne zamówienia cząstkowe polegać będą na wykonywaniu m.in. prac określonych w opisie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne KennungR.ROZ.2710.116.2025 Część 2