2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zamrażarki niskotemperaturowej dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zamrażarki niskotemperaturowej, zwanej dalej "sprzętem" dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 39711100-0 (chłodziarki i zamrażarki). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia - załączniku nr 6 do SWZ. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, 80-307 Gdańsk, ul. Abrahama 58, pokój 167 A. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 740535-2025
Interne Kennung: 5B10.291.1.167.2025.MR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zamrażarki niskotemperaturowej, zwanej dalej „sprzętem” dla Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 39711100-0 (chłodziarki i zamrażarki). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia - załączniku nr 6 do SWZ. 4. Miejsce dostawy sprzętu: Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, 80-307 Gdańsk, ul. Abrahama 58, pokój 167 A. 5. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.