331503-2025 - Wettbewerb
Polen – Projektaufsicht und Dokumentation – Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGIB dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II’’
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGIB dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II’’
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa w ramach zadania pn.: Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych EGIB dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego”.
Interne KennungPR.272.15.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://powiattomaszowski.ezamawiajacy.pl 2. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.4. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 5.Wzór umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 6. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń (innych niż ofert – które mogą być przekazywane jedynie w sposób wskazany w ust. 11.18 SWZ) między zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w Pzp, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: za pośrednictwem 1)Platformy zakupowej - https://powiattomaszowski.ezamawiajacy.pl lub 2) poczty elektronicznej: zamowienia@etomaszow.org.pl. 7. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo- aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie Zakupowej tj.:- podłączenie do Internetu: min 512 Kb/s na komputer (zalecane szerokopasmowe łącze internetowe);- komputer PC/MAC z aktualnym systemem operacyjnym wspieranym przez producenta;- wybrana przeglądarka wpierana przez producenta: MS Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub MS Edge; 2. Zamawiający określa niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające prawidłowe złożenie kwalifikowanego podpisu elektronicznego:- zainstalowaną bezpłatną wersję oprogramowania Oracle JAVA w wersji co najmniej 1.8.0_202 lub użycie JAVA w wersji oprogramowania OpenJDK wydanej na licencji GPL. Rekomendowaną wersją jest AdoptOpenJDK, dostępną na stronie https://adoptopenjdk.net; - podłączony lub wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez Wykonawcę; - certyfikat kwalifikowany zainstalowany na komputerze, na którym Wykonawca będzie się logował do konta (certyfikat musi być widoczny w magazynie logicznym certyfikatów systemu Windows o nazwie „Osobisty”). 3. 11.14. Zamawiający wskazuje, że dopuszczalne formaty przesyłanych plików (o wielkości do 100 MB) ujęte są w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 z późn. zm.), tj. w rozporządzeniu Rady Ministrów z dn. 21 maja 2024 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych( t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 773) - z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. 4. Zamawiający określa informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych tj.: - plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu otwarcia ofert. - znaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego odpowiednim źródłem czasu. 8. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 9. Każdy Wykonawca może złożyć ofertę na każdą z części zamówienia. 10. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 11. Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 12. Zamawiający nie przewiduje wnoszenia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 13. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 14. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 15. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests, 72316000 Datenanalyse
5. Los
LosLOT-0001
TitelPowiat Tomaszowski, Gmina Krynice
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia w ujęciu ogólnym jest usługa, mająca na celu realizację zadania obejmującego monitoring przebiegu oraz kontrolę techniczną prac wykonywanych w ramach zamówień dotyczących modernizacji EGiB - obejmujących całą jednostkę ewidencyjną 061804_2 Krynice – gmina wiejska - zgodnie z OPZ na wykonanie poszczególnych prac - dla potrzeb realizacji projektu "e Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego". 2) Mając na względzie zapisy zawarte w poszczególnych OPZ na modernizację, utworzenie oraz poprawę jakości cyfrowych baz danych: EGiB, Inspektor Nadzoru i Kontroli zobowiązany jest, przy współpracy z Zamawiającym, do przyjęcia parametrów kontrolnych uwzględniających zapisy OPZ. 4.3. Dokumenty dotyczące wykonania pracy geodezyjnej będącej przedmiotem kontroli w ramach niniejszego zamówienia dostępne są pod następującym adresem: tomaszowski 061804_2 Krynice http://bpg.powiat.lublin.pl/Etap2-geodezja2/Czesc%2075%20- %20Powiat%20Tomaszowski%2C%20gmina%20Krynice%20%28zal.%20nr%2075%20do%20SWZ%29.zip 4. OPZ określa Załącznik Nr 1.1. do SWZ - dotyczy części 1 zamówienia
Interne KennungCzęść 1 zamówienia
LosLOT-0002
TitelPowiat Tomaszowski, Gmina Tomaszów Lubelski
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia w ujęciu ogólnym jest usługa, mająca na celu realizację zadania obejmującego monitoring przebiegu oraz kontrolę techniczną prac wykonywanych w ramach zamówień dotyczących modernizacji EGiB - obejmujących całą jednostkę ewidencyjną 061811_2 Tomaszów Lubelski – gmina wiejska - zgodnie z OPZ na wykonanie poszczególnych prac - dla potrzeb realizacji projektu "e-Geodezja II - uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego". 2) Mając na względzie zapisy zawarte w poszczególnych OPZ na modernizację, utworzenie oraz poprawę jakości cyfrowych baz danych: EGiB, Inspektor Nadzoru i Kontroli zobowiązany jest, przy współpracy z Zamawiającym, do przyjęcia parametrów kontrolnych uwzględniających zapisy OPZ. 4.3. Dokumenty dotyczące wykonania pracy geodezyjnej będącej przedmiotem kontroli w ramach niniejszego zamówienia dostępne są pod następującym adresem: tomaszowski 061811_2 Tomaszów Lubelski http://bpg.powiat.lublin.pl/Etap2-geodezja2/Czesc%2076%20- %20Powiat%20Tomaszowski%2C%20gmina%20Tomaszow%20Lubelski%20%28zal.%20nr%20 76%20do%20SWZ%29.zip 4. OPZ określa Załącznik Nr 1.2. do SWZ - dotyczy części 2 zamówienia
Interne KennungCzęść 2 zamówienia