2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i budowa Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi dla sześciolatków w Nadolicach Wielkich w Gminie Czernica wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zagospodarowaniem terenu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, a kolejno wykonanie robót budowlanych w oparciu o przygotowane projekty polegających na budowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi dla sześciolatków w Nadolicach Wielkich w Gminie Czernica wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zagospodarowaniem terenu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zostały określone w Tomie II (PPU) i Tomie III SWZ (OPZ). 3. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 44211100 Mobile, modulare Containergebäude, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45223200 Bauliche Anlagen, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, a kolejno wykonanie robót budowlanych w oparciu o przygotowane projekty polegających na budowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi dla sześciolatków w Nadolicach Wielkich w Gminie Czernica wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zagospodarowaniem terenu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zostały określone w Tomie II (PPU) i Tomie III SWZ (OPZ). 3. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez Zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia. Zamawiający wymaga, aby wszystkie poniżej wskazane czynności były wykonywane przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę: - wykonywanie robót zbrojarskich i betoniarskich; - wykonywanie robót murarskich; - wykonywanie podłóg, posadzek; - wykonywanie prac malarskich; - montaż instalacji i urządzeń sanitarnych, w szczególności wykonywanie montażu instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych; wykonywanie robót przygotowawczych związanych z budową lub montażem instalacji sanitarnych; - montaż instalacji i urządzeń elektrycznych w tym: wykonywanie tras kablowych; układanie przewodów i kabli elektrycznych; montaż rozdzielnic elektrycznych; montaż osprzętu elektrycznego; montaż opraw oświetleniowych; montaż elementów instalacji ochrony odgromowej; -wykonywanie wszystkich prac porządkowych; z wyjątkiem czynności wykonywanych przez kierownika budowy, kierowników robót, geodetów, prawników, projektantów. Powyższy wymóg nie obowiązuje w przypadku, gdy wskazane czynności zostaną powierzone osobom fizycznym prowadzącym indywidualną działalność gospodarczą, a które będą wykonywać wskazane czynności osobiście. Dodatkowy wymagania, dotyczące w szczególności weryfikacji zatrudnienia na podstawie umowy o pracę i uprawnień kontrolnych Zamawiającego ujęte zostały w PPU.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45223200 Bauliche Anlagen, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy