2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa produktów leczniczych i płynów infuzyjnych dla WPR w Katowicach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Zakup i sukcesywna dostawa produktów leczniczych i płynów infuzyjnych dla WPR w Katowicach.” Zadanie 1 - Zakup i sukcesywna dostawa leków i płynów infuzyjnych. Zadanie 2 - Zakup i sukcesywna dostawa produktów leczniczych zawierających środki odurzające i psychotropowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji określają: -opis przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ – (dotyczy zadania 1 i zadania 2) -projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 5 do SWZ - (dotyczy zadania 1 i zadania 2)
Interne Kennung: WPR/TZ/251/ZP/14/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Zakup i sukcesywna dostawa leków i płynów infuzyjnych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Zakup i sukcesywna dostawa produktów leczniczych i płynów infuzyjnych dla WPR w Katowicach.” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji określają: - opis przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ – (dotyczy zadania 1 i zadania 2) - projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 5 do SWZ - (dotyczy zadania 1 i zadania 2)
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Zakup i sukcesywna dostawa produktów leczniczych zawierających środki odurzające i psychotropowe.
Haupteinstufung (cpv): 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane