331602-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu komputerowego i monitorów interaktywnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego i monitorów interaktywnych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego i monitorów interaktywnych w ramach projektu pt. „Kształcenie zawodowe na potrzeby Gospodarki 4.0 i Gospodarki Obiegu Zamkniętego”, nr umowy UDA-FEDP.08.02-IZ.00-0005/24-00. Projekt jest realizowany z programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społeczny PLUS. Priorytet VIII Fundusze na rzecz edukacji i włączenia społecznego, Działanie 8.2 Zintegrowany terytorialnie rozwój edukacji i kształcenia. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu komputerowego i monitorów interaktywnych do szkół kształcenia zawodowego. Sprzęt będzie wykorzystany do celów edukacyjnych. 3. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzą komputery stacjonarne, komputery przenośne oraz monitory interaktywne, które będą wykorzystywane w procesie edukacyjnym uczniów szkół kształcenia zawodowego z Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego. 4. Zamówienia podzielone jest na 3 części, tj. CZĘŚĆ I. Komputery stacjonarne i All in One CZĘŚĆ II. Komputery przenośne CZĘŚĆ III. Monitory interaktywne 5. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dotyczący poszczególnych części zawarty jest w załączniku nr 5 do SWZ – Opis Przedmiotu zamówienia (OPZ). 6. Zamawiający wymaga udzielania min 36 miesięcznej gwarancji na oferowany sprzęt (dotyczy Części I -III) z wyłączeniem klawiatury i myszy, gdzie gwarancja na te urządzenia wynosi min. 12 miesięcy.
Interne KennungDostawa sprzętu komputerowego i monitorów interaktywnych
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48813100 Elektronische Anzeigetafeln, 30231320 Tastbildschirme, 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ I. Komputery stacjonarne i All in One
BeschreibungSzczegółowy Opis przedmiotu zamówienia dotyczący poszczególnych części zawarty jest w załączniku nr 5 do SWZ – Opis Przedmiotu zamówienia (OPZ).
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ II. Komputery przenośne
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ III. Monitory interaktywne
Interne KennungCzęść 3
Haupteinstufung (cpv): 48813100 Elektronische Anzeigetafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme, 32322000 Multimediaausrüstung