331607-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 191210 pochodzących z Instalacji Przetwarzania Odpadów w Giedlarowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 191210 pochodzących z Instalacji Przetwarzania Odpadów w Giedlarowej
Beschreibung6.1 Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 – Odpady palne (paliwo alternatywne) zgodnie z przepisami ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (t. j. Dz.U. 2023 poz. 1587 z późn. zm.) oraz innymi przepisami prawa w tym w zakresie. Masa odpadów o kodzie 191210 przewidzianych do odbioru, transportu i zagospodarowania (w formie beli lub luzem) wynosić będzie 3 000 Mg w okresie 12. miesięcy od dnia podpisania umowy. 6.2 Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości przekazywanych odpadów, w zależności od faktycznych potrzeb i posiadanej ilości, bez prawa Wykonawcy do roszczeń odszkodowawczych z tego tytułu. Minimalna ilości do przekazania wynosi 1500 Mg. 6.3 Odpady o kodzie 191210 będące przedmiotem Zamówienia zostaną wytworzone w procesie przetwarzania zmieszanych i selektywnych odpadów komunalnych. 6.4 Zamawiający wymaga aby odbiór odpadów, o których mowa w pkt 1. wykonywany był z Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Giedlarowej, Giedlarowa 778B, 37-300 Leżajsk. Współrzędne geograficzne 50.224352, 22.357883 – mapa Google (https://www.google.pl/maps). 6.5 Zamawiający przygotowuje odpady do odbioru przez Wykonawcę, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa klasyfikując je zgodnie z odpowiednim kodem ustalonym na podstawie Rozporządzenie Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz.U. 2020 poz. 10) oraz posiadanymi decyzjami administracyjnymi w zakresie przetwarzania odpadów. 6.6 Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał wymagany obowiązującym prawem wpis do rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami upoważniającym go do zagospodarowania odpadów objętych niniejszym postępowaniem. 6.7 Zamawiający wymaga, aby odbiór i transport odpadów był realizowany przez podmioty posiadające wymagany prawem wpis do rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami upoważniający je do transportu odpadów objętych niniejszym postępowaniem. 6.8 Transport odpadów po stronie Wykonawcy będzie odbywał się pojazdami o możliwości załadunku minimum 21 Mg. 6.9 Odpady będą odbierane przez Wykonawcę w formie sprasowanych beli. 6.10 Odbiór i transport odpadów zgłaszany będzie Wykonawcy telefonicznie lub mailowo lub w formie uzgodnionej z Wykonawcą. 6.11 Zamawiający nie posiada szczegółowej morfologii odpadów będących przedmiotem zamówienia. 6.12 Zamawiający informuje, że wytwarzane odpady będące przedmiotem zamówienia pochodzą w większości z przetwarzania niesegregowanych odpadów komunalnych (kod: 20 03 01). 6.13 Zamawiający zaleca wizję lokalną na terenie Instalacji Przetwarzania Odpadów w Giedlarowej w celu zapoznania się z procesem technologicznym przetwarzania odpadów i jakością wytwarzanych odpadów kodzie 191210. 6.14 Miejsca magazynowania odpadów nie są zadaszone. Zamawiający oczekuje bieżącego, regularnego odbioru odpadów w celu ograniczenia konieczności ich magazynowania. 6.15 Zdjęcia odpadów stanowiących przedmiot zamówienia zawiera załącznik nr 1
Interne KennungSMP/UZP/DI/2026/2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Menge4 000 Tonnen