2. Verfahren
Verfahren
Titel: IFA RSO 2026
Beschreibung: De Europese aanbesteding IFA RSO 2026 heeft tot doel om een raamovereenkomst met één opdrachtnemer te sluiten voor de Rijksschoonmaakorganisatie van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid voor de inhuur van uitzendkrachten. De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van ongeveer drie jaar, met éénmaal een optie voor opdrachtgever om de opdracht met maximaal 12 maanden te verlengen. Er is geen perceelindeling. Het betreft de inzet van uitzendkrachten op de functie 'Assistent Medewerker Facilitair Management' in salarisschaal 1 cao Rijk. De uitzendkrachten kunnen worden ingezet op verschillende locaties verspreid over heel Nederland. 300.000 uur over de totale maximale looptijd van de raamovereenkomst
Interne Kennung: IUC DJI/INEA/LS/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Europese aanbesteding IFA RSO 2026 heeft tot doel om een raamovereenkomst met één opdrachtnemer te sluiten voor de Rijksschoonmaakorganisatie van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid voor de inhuur van uitzendkrachten. 300.000 uur over de totale maximale looptijd van de raamovereenkomst
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Aanbestedende dienst kan zich binnen de looptijd van de Raamovereenkomst beroepen op de geformuleerde herzieningsclausule, conform artikel 2.163c van de Aanbestedingswet. De Opdracht kan gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst in ieder geval in de volgende omstandigheid wijzigen, zonder dat er sprake is van een zogenaamde ‘wezenlijke wijziging’. Het betreft een opschaling van de maximale waarde van de Opdracht met maximaal 25% in verband met een eventuele toekomstige deelname van een Ministerie aan de door Deelnemer uitgevraagde Diensten. Zie paragraaf 1.9.6 van het Beschrijvend document.