See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków stosowanych w programach lekowych dla Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. Św. Jana Pawła II Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 40-752 Katowice ul. Medyków 16
Beschreibung: Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 2.1-2.10 specyfikacji asortymentowo-cenowej
Interne Kennung: ZP/15/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Adalimumabum do programu lekowego - leczenie choroby Leśniowskiego-Crohna B.32
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Vosoritidum do programu lekowego B.166. - LECZENIE PACJENTÓW Z ACHONDROPLAZJĄ
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Risdiplamum do programu lekowego - leczenie chorych na rdzeniowy zanik mięśni (B.102.FM)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.3 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Triptorelinum do programu lekowego - leczenie przedwczesnego dojrzewania płciowego u dzieci B.18
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.4 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Toxinum botulinicum typum A - do programu lekowego - Leczenie pacjentów pediatrycznych ze spastycznością kończyn z użyciem toksyny botulinowej typu A - B.30
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.5 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Infliximabum do programu lekowego - leczenie choroby Leśniowskiego-Crohna B.32
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.6 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Immunoglobuliny - stosowane w programie lekowym - leczenie pierwotnych niedoborów odporności u dzieci B.17
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Palivizumab stosowany w programie lekowym: Profilaktyka zakażeń wirusem RS (B.40)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.8 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Leki stosowane w ramach programu lekowego B.175. - LECZENIE CHORYCH Z ZESPOŁEM ALAGILLE’A - Maralixibatum
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.9 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Epoprostenolum - do stosowania w programie lekowym B.31
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.10 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 10