331643-2026 - Ergebnis
Polen – Intraokulare Linsen – „Dostawa materiałów medycznych do operacji zaćmy oraz operacji witrektomii tylnej, dostawa soczewek i utworzenie depozytu soczewek.”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa materiałów medycznych do operacji zaćmy oraz operacji witrektomii tylnej, dostawa soczewek i utworzenie depozytu soczewek.”
Beschreibung- dostawa soczewek i materiałów medycznych do operacji zaćmy i witrektomii (pakiety nr: 1-15), - utworzenie depozytu soczewek (pakiety nr: 16-18). szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Dla pakietów nr 6 i nr 12 wymagane jest użyczenie na czas trwania umowy sprzętu kompatybilnego z zamawianym asortymentem.
Vorherige Bekanntmachung195176-2026
Interne KennungZP/05/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensnd
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
5. Los
LosLOT-0005
Titel3
BeschreibungSOCZEWKA
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z SWZ
LosLOT-0006
Titel4
LosLOT-0008
Titel9