331649-2025 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta i gminy Wyszków
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta i gminy Wyszków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie zimowego utrzymania nawierzchni na: drogach gminnych publicznych i wewnętrznych, poboczach, parkingach, zjazdach, zatokach autobusowych, chodnikach i placach znajdujących się na terenie Gminy Wyszków. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia w 3 częściach: Część I Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta, Część II Zimowe utrzymanie chodników na terenie miasta, Cześć III Zimowe utrzymanie dróg (poza miastem) na terenie gminy Wyszków.
Interne Kennung: IPF.271.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie zimowego utrzymania nawierzchni na: drogach gminnych publicznych i wewnętrznych, poboczach, parkingach, zjazdach, zatokach autobusowych, chodnikach i placach znajdujących się na terenie Gminy Wyszków.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0003
Titel: Zimowe utrzymanie chodników na terenie miasta
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0004
Titel: Zimowe utrzymanie dróg (poza miastem) na terenie gminy Wyszków
Interne Kennung: Część III