2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ethernet connectiviteit antenneopstelpunten - datacenters
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het realiseren van een tijdelijke, betrouwbare en kostenefficiënte transportoplossing op basis van ethernet connectiviteit (op basis van glasvezel en eventueel microwave), ter ondersteuning van de uitrol van het LTE-M netwerk, waarbij de antenneopstelpunten worden verbonden met de datacenters van Utility Connect (UC). Deze oplossing dient als overbrugging naar de toekomstige eindsituatie waarin een dark fiber netwerk wordt uitgerold en door UC wordt belicht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64221000 Netzverbunddienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32415000 Ethernet-Netz
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 450