See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: zakup platformy do produkcji białek cell-free z wyposażeniem i zautomatyzowanej izolacji kwasów nukleinowych w skali mikro oraz do skriningu in vitro
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa platformy do produkcji białek cell-free z wyposażeniem i zautomatyzowanej izolacji kwasów nukleinowych w skali mikro oraz do skriningu in vitro: Część 1: dostawa Urządzeń laboratoryjnych ogólnego zastosowania 1: - Komora laminarna z pionowym przepływem powietrza, II klasy bezpieczeństwa biologicznego, 1 sztuka, - Uniwersalna, nablatowa wirówka laboratoryjna do zastosowań biologii molekularnej z wymiennymi wirnikami, 1 sztuka. - Wytrząsarka płytek wielodołkowych z kontrolą temperatury, 1 sztuka. - pH-metr laboratoryjny: zestaw miernik + elektroda pH-metryczna + regulowany statyw na elektrodę, 1 sztuka. Cześć 2: dostawa Urządzeń laboratoryjnych ogólnego zastosowania 2: - Wytrząsarka orbitalna-inkubator z chłodzeniem wraz z platformą i wymiennymi uchwytami na naczynia, 1 sztuka, - Wytrząsarka laboratoryjna o ruchu kołyskowym, 1 sztuka, - Przenośny fotometr przeznaczony do pomiaru absorbancji próbki przy długości fali światła 600 nm, 1 sztuka, - Mieszadło magnetyczne z funkcją grzania, 1 sztuka, - Mieszadło magnetyczne do dużych objętości, 1 sztuka, - Mieszadło laboratoryjne typu worteks. 3 sztuki, Część 3: dostawa Urządzeń laboratoryjnych ogólnego zastosowania 3: - Cieplarka laboratoryjna z wymuszonym obiegiem powietrza. 1 sztuka, - Laboratoryjny, nablatowy autoklaw pionowy. 1 sztuka, - Laboratoryjna, nablatowa łaźnia wodna. 1 sztuka, Część 4: dostawa Urządzeń do pracy z małymi objętościami: - Uniwersalna nablatowa wirówka laboratoryjna do zastosowań biologii molekularnej z wymiennymi wirnikami i chłodzeniem. 1 sztuka, - Miniaturowa wirówka nablatowa. 2 sztuki, - Termoblok z funkcją wytrząsania (thermo-shaker) do małych objętości; z wymiennymi blokami/głowicami. 1 sztuka, - Zestaw mechanicznych, jednokanałowych pipet automatycznych o zmiennej objętości. 1 zestaw, - Zestaw mechanicznych, wielokanałowych pipet automatycznych o zmiennej objętości. 1 zestaw, - Elektroniczny pipetor do pipet serologicznych. 2 sztuki, Część 5: dostawa Zamrażarki niskotemperaturowej: - Zamrażarka niskotemperaturowa z backupem gazowym i alarmem GSM. 1 sztuka Część 6: dostawa Chłodziarki do FPLC: - Chłodziarka laboratoryjna przystosowana do FPLC. 1 sztuka Część 7: dostawa Chłodziarko-zamrażarek: - Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca. 3 sztuki, Część 8: dostawa Wytwornicy lodu: - Laboratoryjna wytwornica lodu płatkowego. 1 sztuka Część 9: dostawa Wag laboratoryjnych: - Nablatowa, dwuzakresowa laboratoryjna waga analityczna. 1 sztuka, - Nablatowa precyzyjna waga laboratoryjna. 1 sztuka. Część 10: dostawa Spektrofotometru mikroobjętościowego: - Spektrofotometr do pomiarów w mikro objętościach, z modułem fluorescencji oraz możliwością pomiarów w kuwecie. 1 sztuka. Część 11: dostawa Zestawu do elektroforezy pionowej: - Zestaw do elektroforezy pionowej typu SDS-PAGE. 1 sztuka Część 12: dostawa Pieca mikrofalowego: - Piec mikrofalowy dużej pojemności. 1 sztuka. Część 13: dostawa Biurowego urządzenia wielofunkcyjnego: - Biurowe urządzenie wielofunkcyjne: drukarka, skaner, kserokopiarka. 1 sztuka. Część 14: dostawa Systemu do ekstrakcji kwasów nukleinowych i syntezy białek in vitro. - Automatyczny system do ekstrakcji kwasów nukleinowych i syntezy białek in vitro, 1 sztuka. 2. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia Zamawiający określił w zał. nr 4 do SWZ – Arkusz asotymentowo-cenowy oraz zał. nr 5 do SWZ- wzór umowy. 3. Zamawiający informuje, że mogące wystąpić w SWZ wraz z załącznikami wskazania nazw zwyczajowych, znaków towarowych, nazw producentów, zdjęć w zamieszczonych elementach opisu przedmiotu zamówienia służy wyłącznie określeniu cech wizualnych, technicznych i jakościowych. Użyte w SWZ wraz z załącznikami nazwy produktów, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie należy traktować jako przykładowe – Zamawiający dopuszcza zastosowanie materiałów, produktów równoważnych. Za produkt równoważny uznaje się produkt, który będzie miał te same cechy funkcjonalne, wizualne, materiałowe i techniczne co konkretny produkt wskazany w SWZ lecz jest oznaczony innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. Jakość produktu równoważnego nie może być gorsza od opisanego w przedmiocie zamówienia, w żadnym stopniu nie może obniżać standardu i nie może zmienić zasad oraz rozwiązań technicznych przyjętych w niniejszej SWZ oraz jej załącznikach, a tym samym pozbawiać Użytkownika żadnych wydajności, funkcjonalności, użyteczności opisanych lub wynikających z SWZ.
Interne Kennung: ZP 015/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024 poz. 1320 ze zm.).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38416000 PH-Meter, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38436300 Inkubator-Rüttler, 38436100 Mechanische Rüttler, 38436400 Magnetische Rüttler, 33152000 Inkubatoren, 38437100 Pipetten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: dostawa Urządzeń laboratoryjnych ogólnego zastosowania 1
Beschreibung: Część 1: dostawa Urządzeń laboratoryjnych ogólnego zastosowania 1: - Komora laminarna z pionowym przepływem powietrza, II klasy bezpieczeństwa biologicznego, 1 sztuka, - Uniwersalna, nablatowa wirówka laboratoryjna do zastosowań biologii molekularnej z wymiennymi wirnikami, 1 sztuka. - Wytrząsarka płytek wielodołkowych z kontrolą temperatury, 1 sztuka. - pH-metr laboratoryjny: zestaw miernik + elektroda pH-metryczna + regulowany statyw na elektrodę, 1 sztuka.
Interne Kennung: ZP015/2026 część1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38436300 Inkubator-Rüttler, 38416000 PH-Meter
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: dostawa Urządzeń laboratoryjnych ogólnego zastosowania
Beschreibung: - Wytrząsarka orbitalna-inkubator z chłodzeniem wraz z platformą i wymiennymi uchwytami na naczynia, 1 sztuka, - Wytrząsarka laboratoryjna o ruchu kołyskowym, 1 sztuka, - Przenośny fotometr przeznaczony do pomiaru absorbancji próbki przy długości fali światła 600 nm, 1 sztuka, - Mieszadło magnetyczne z funkcją grzania, 1 sztuka, - Mieszadło magnetyczne do dużych objętości, 1 sztuka, - Mieszadło laboratoryjne typu worteks. 3 sztuki,
Interne Kennung: ZP015/2026 - część 2
Haupteinstufung (cpv): 38436300 Inkubator-Rüttler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436100 Mechanische Rüttler, 38433000 Spektrometer
Los: LOT-0003
Titel: dostawa Urządzeń laboratoryjnych ogólnego zastosowania 3
Beschreibung: - Cieplarka laboratoryjna z wymuszonym obiegiem powietrza. 1 sztuka, - Laboratoryjny, nablatowy autoklaw pionowy. 1 sztuka, - Laboratoryjna, nablatowa łaźnia wodna. 1 sztuka,
Interne Kennung: ZP015/2026 Część3
Haupteinstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191110 Autoklaven, 42943000 Thermostatische Bäder und Zubehör
Los: LOT-0004
Titel: część 4– Urządzenia do pracy z małymi objętościami
Beschreibung: - Uniwersalna nablatowa wirówka laboratoryjna do zastosowań biologii molekularnej z wymiennymi wirnikami i chłodzeniem. 1 sztuka, - Miniaturowa wirówka nablatowa. 2 sztuki, - Termoblok z funkcją wytrząsania (thermo-shaker) do małych objętości; z wymiennymi blokami/głowicami. 1 sztuka, - Zestaw mechanicznych, jednokanałowych pipet automatycznych o zmiennej objętości. 1 zestaw, - Zestaw mechanicznych, wielokanałowych pipet automatycznych o zmiennej objętości. 1 zestaw, - Elektroniczny pipetor do pipet serologicznych. 2 sztuki,
Interne Kennung: ZP015/2026 Część4
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38436300 Inkubator-Rüttler, 38437100 Pipetten
Los: LOT-0005
Titel: zamrażarka niskotemperaturowa
Beschreibung: Zamrażarka niskotemperaturowa z backupem gazowym i alarmem GSM. 1 sztuka
Interne Kennung: ZP015/2026 Część5
Haupteinstufung (cpv): 39711123 Tiefkühlschränke
Los: LOT-0006
Titel: część 6 - chłodziarka do FPLC
Beschreibung: Chłodziarka laboratoryjna przystosowana do FPLC. 1 sztuka
Interne Kennung: ZP015/2026 Część6
Haupteinstufung (cpv): 39711130 Kühlschränke
Los: LOT-0007
Titel: część 7- Chłodziarko-zamrażarka
Beschreibung: - Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca. 3 sztuki,
Interne Kennung: ZP015/2026 część 7
Haupteinstufung (cpv): 39711110 Kühlschränke mit integriertem Tiefkühlfach
Los: LOT-0008
Titel: część 8 - dostawa Wytwornicy lodu
Beschreibung: dostawa Laboratoryjnej wytwornicy lodu płatkowego. 1 sztuka
Interne Kennung: ZP015/2026 część 8
Haupteinstufung (cpv): 15981310 Eis
Los: LOT-0009
Titel: część 9 - dostawa Wag laboratoryjnych
Beschreibung: Nablatowa, dwuzakresowa laboratoryjna waga analityczna. 1 sztuka, Nablatowa precyzyjna waga laboratoryjna. 1 sztuka.
Interne Kennung: ZP015/2026 część 9
Haupteinstufung (cpv): 38310000 Präzisionswaagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38311100 Elektronische analytische Waagen
Los: LOT-0010
Titel: dostawa Spektrofotometru mikroobjętościowego
Beschreibung: Spektrofotometr do pomiarów w mikro objętościach, z modułem fluorescencji oraz możliwością pomiarów w kuwecie. 1 sztuka
Interne Kennung: ZP015/2026 część 10
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Los: LOT-0011
Titel: część 11: dostawa Zestawu do elektroforezy pionowej
Beschreibung: Zestaw do elektroforezy pionowej typu SDS-PAGE. 1 sztuka
Interne Kennung: ZP015/2026 część 11
Los: LOT-0012
Titel: część 12 - dostawa Pieca mikrofalowego
Beschreibung: Piec mikrofalowy dużej pojemności. 1 sztuka
Interne Kennung: ZP015/2026 część 12
Haupteinstufung (cpv): 39711362 Mikrowellengeräte
Los: LOT-0013
Titel: część 13 - dostawa Biurowego urządzenia wielofunkcyjnego
Beschreibung: Biurowe urządzenie wielofunkcyjne: drukarka, skaner, kserokopiarka. 1 sztuka
Interne Kennung: ZP015/2026 część13
Haupteinstufung (cpv): 30121100 Fotokopierer
Los: LOT-0014
Titel: część 14 - dostawa Systemu do ekstrakcji kwasów nukleinowych i syntezy białek in vitro
Beschreibung: Automatyczny system do ekstrakcji kwasów nukleinowych i syntezy białek in vitro, 1 sztuka
Interne Kennung: ZP015/2026 część 14