33177-2024 - Ergebnis
Polen – Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck – Dostawy pieczywa i produktów piekarskich
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy pieczywa i produktów piekarskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy pieczywa i produktów piekarskich (kod CPV - 15810000-9) tj.: -chleb pszenno-żytni -chleb pszenny -chleb razowy -bułka pszenna - bułka tarta w ramach dostaw do Zakładu Karnego we Włocławku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, włącznie z opisem asortymentu wraz z wykazem ilościowym został wskazany w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 613312-2023
Interne Kennung: D.Kw.2232.9.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: dostawy pieczywa i produktów piekarskich
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pieczywa oraz produktów piekarskich (kod CPV- 15810000-9): 1) chleb pszenno-żytni - o gramaturze 350g, krojony, pakowany w folię, zaopatrzony w etykietę z datą przydatności do spożycia - terminem przydatności do spożycia nie krótszym niż 3 dni, informacją o nazwie środka spożywczego (skład), nazwą i adresem producenta oraz wagą, dostarczany 6 razy w tygodniu od poniedziałku do soboty za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy, w ilościach wg potrzeb zamawiającego. Zamówienie wielkości dostawy odbywa się telefonicznie, faxem lub w formie elektronicznej na dzień następny. Dostawa chleba transportem wykonawcy i na jego koszt, w godzinach od 8:00 do 12.00. Chleb o ustalonych parametrach jakościowych zgodnych z obowiązującymi normami, o terminie przydatności do spożycia nie krótszym niż trzy dni. Nomenklatura CPV :15811100-7, Polska Norma: PN-93/A-74103. Szacunkowa ilość zapotrzebowania – 190 000 kg 2) chleb pszenny - o gramaturze 350g, krojony, pakowany w folię, zaopatrzony w etykietę z datą przydatności do spożycia - terminem przydatności do spożycia nie krótszym niż 3 dni, informacją o nazwie środka spożywczego (skład), nazwą i adresem producenta oraz wagą, dostarczany 6 razy w tygodniu od poniedziałku do soboty za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy, w ilościach wg potrzeb zamawiającego. Zamówienie wielkości dostawy odbywa się telefonicznie, faxem lub w formie elektronicznej na dzień następny. Dostawa chleba transportem wykonawcy i na jego koszt, w godzinach od 8:00 do 12.00. Chleb o ustalonych parametrach jakościowych zgodnych z obowiązującymi normami, o terminie przydatności do spożycia nie krótszym niż trzy dni. Nomenklatura CPV :15811100-7, Polska Norma: PN-93/A-74103. Szacunkowa ilość zapotrzebowania – 1500 kg 3) chleb razowy - o gramaturze 350g, krojony, pakowany w folię, zaopatrzony w etykietę z datą przydatności do spożycia - terminem przydatności do spożycia nie krótszym niż 3 dni, informacją o nazwie środka spożywczego (skład), nazwą i adresem producenta oraz wagą, dostarczany 6 razy w tygodniu od poniedziałku do soboty za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy, w ilościach wg potrzeb zamawiającego. Zamówienie wielkości dostawy odbywa się telefonicznie, faxem lub w formie elektronicznej na dzień następny. Dostawa chleba transportem wykonawcy i na jego koszt, w godzinach od 8:00 do 12.00. Chleb o ustalonych parametrach jakościowych zgodnych z obowiązującymi normami, o terminie przydatności do spożycia nie krótszym niż trzy dni. Nomenklatura CPV :15811100-7, Polska Norma: PN-93/A-74103. Szacunkowa ilość zapotrzebowania – 5500 kg 4) bułka pszenna - o gramaturze 50 g, o terminie przydatności do spożycia nie krótszym niż 3 dni, dostarczane nie częściej niż 2 razy w tygodniu, w ilościach wg potrzeb zamawiającego. Zamówienie wielkości dostawy odbywa się telefonicznie, faxem lub w formie elektronicznej na dzień następny. Nomenklatura CPV:15811400-0, Polska Norma: PN-A-74105:1992, PN-A-74105:1992/Az2:1996P. Szacunkowa ilość zapotrzebowania - 85 000 szt. 5) bułka tarta - pakowana w worki po 25 kg. Nomenklatura CPV:15820000-2, Polska Norma: PN-A-74113: 1997/Az1:1999P. Szacunkowa ilość zapotrzebowania - 2 200 kg
Interne Kennung: dostawy pieczywa i produktów piekarskich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren, 15811100 Brot, 15811400 Fladen
Menge: 203 600 Kilogramm