2. Verfahren
Verfahren
Titel: Duurzame energie en zelfleveringsdiensten
Beschreibung: Duurzame energie en zelfleveringsdiensten Perceel 1: 37 GWh elektriciteit Perceel 1: 3,3 miljoen m3 gas Perceel 2: Zelfleveringsdiensten 7 GWh elektriciteit
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Conventionele levering van duurzame elektriciteit en aardgas
Beschreibung: Conventionele levering van duurzame elektriciteit en aardgas
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst kan na afloop van de initiële looptijd tweemaal met één (1) jaar worden verlengd.
Los: LOT-0002
Titel: Zelfleveringsdiensten
Beschreibung: Zelfleveringsdiensten
Interne Kennung: 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich