2. Verfahren
Verfahren
Titel: Praha - MO A - celková rekonstrukce objektu - PD
Beschreibung: Předmětem VZ je dle návrhu Smlouvy o dílo č. 6440-OŘS1-2023-129 (dále jen „Smlouva“) zpracování předprojektové přípravy pro vytvoření nezbytných podkladů pro zpracování projektové dokumentace, zpracování projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení pro stavbu, zpracování dokumentace pro provádění stavby, zajištění autorského dozoru a zajištění osoby koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi. Součástí předprojektové přípravy musí být podrobná dokumentace stávajícího stavu a soubor specializovaných průzkumů, jenž bude obsahovat zejména: a) kompletní zaměření a zakreslení stávajícího stavu objektu; b) hydrogeologický průzkum; c) mykologický průzkum; d) staticko – konstrukční průzkum; e) stavebně - historický průzkum; f) restaurátorský záměr – projednat s NPÚ; g) energetický audit. Projektová dokumentace bude zpracována s využitím metody BIM (Building Information Modeling/Management) ve smyslu a v souladu s BIM Protokolem (příloha č. 2 Smlouvy). Podrobné vymezení předmětu plnění VZ je uvedeno v čl. 2 Smlouvy a v příloze č. 1 Smlouvy „Zadání - specifikace rozsahu díla - stavby“.
Vorherige Bekanntmachung: 40582-2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 70977/2023-1322