See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciężkiego specjalistycznego pojazdu ratowniczo – gaśniczego dla OSP Zielonka Pasłęcka w Gminie Pasłęk
Beschreibung: Określenie przedmiotu zamówienia publicznego jest dostawa nowego ciężkiego samochodu ratowniczo gaśniczego z przeznaczeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Zielonce Pasłęckiej o minimalnych parametrach technicznych zawartych w Specyfikacji Technicznej Dostawy – wymagania minimalne, stanowiącą Dodatek nr 1 do SWZ, warunki realizacji zamówienia określono w Projekcie Umowy Załączniku nr 1 do SWZ wymienionych w § XXIII - Zestawienie Załączników i Dodatków do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 718076-2025
Interne Kennung: BGK.271.33.2025.ŁZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup ciężkiego specjalistycznego pojazdu ratowniczo - gaśniczego dla OSP Zielonka Pasłęcka w Gminie Pasłęk