331865-2026 - Wettbewerb
Polen – Angiografie-Ausstattung – ZP 35/26 Dostawa sprzętu medycznego do Pracowni Hemodynamiki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP 35/26 Dostawa sprzętu medycznego do Pracowni Hemodynamiki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla Pracowni Hemodynamiki, o asortymencie i w ilościach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, z podziałem na 10 pakietów asortymentowych
Interne KennungZP 35/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
Beschreibung1 Introduktory dotętnicze zbrojone metalowym oplotem. Średnica 5-10F. Długość 45 cm. 200 szt. 2 Introduktory dotętnicze zbrojone metalowym oplotem. Średnica 5-10F. Długość 65 cm. 30 szt.
Interne KennungZP 35/26 Pakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
BeschreibungCewnik do wsparcia i przedłużenia cewnika prowadzącego 400 szt.
Interne KennungZP 35/26 Pakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3
Beschreibung1 Mikrocewnik OTW z przeniesieniem obrotu, wspierający dla prowadników wieńcowych 0,014” oraz do iniekcji precyzyjnych ilości kontrastu. 80 szt. 2 Mikrocewnik OTW wspierający dla prowadników wieńcowych 0,014” oraz do iniekcji precyzyjnych ilości kontrastu. 40 szt.
Interne KennungZP 35/26 Pakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
Beschreibung1 Odczepialne koile obwodowe szybko redukujące przepływ. 25 szt. 2 Mikrocewnik kompatybilny z materiałem embolizacyjnym oraz do dostarczania coili obwodowych, 15 szt.
Interne KennungZP 35/26 Pakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5
BeschreibungUrządzenie typu OTW, działające na zasadzie mechanicznego osiągania hemostazy za pomocą opatrunku „kanapkowego” kolagenowo-polimerowego oraz dodatkowej stymulacji procesu hemostazy dzięki obecności kolagenu. 100 szt.
Interne KennungZP 35/26 Pakiet 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6
BeschreibungZawór hemostatyczny. Do zabiegów złożonych, średnica 8F z dwoma zastawkami, jedna uszczelka w kształcie 5-o ramiennej gwiazdy oraz druga zaciskana za pomocą pokrętła. Dostępne wersje z zamknięciem typu ‘klik’ i bezklikowe. Umożliwia przesuwanie cewników poprzez zamkniętą uszczelkę. 50 szt.
Interne KennungZP 35/26 Pakiet 6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7
BeschreibungBezprzewodowy cewnik do pomiarów czynnościowych FFR/cRR - 70 szt. wraz z dzierżawą konsoli kompatybilnej z cewnikami z TrueVision 60MHz
Interne KennungZP 35/26 Pakiet 7
LosLOT-0008
TitelPakiet 8
BeschreibungProwadnik do Tavi z fabrycznie zakrzywioną końcówką typu pigtail. - 80 szt.
Interne KennungZP 35/26 Pakiet 8
LosLOT-0009
TitelPakiet 9
BeschreibungSystem dostępu - 10 szt.
Interne KennungZP 35/26 Pakiet 9
LosLOT-0010
TitelPakiet 10
BeschreibungPompa wspomagająca pracę lewej komory serca kompatybilna z posiadanymi przez Zamawiającego jednostkami sterującymi: Automated Impella Controller EU with Impella Connect. 25 szt.
Interne KennungZP 35/26 Pakiet 10