331891-2025 - Wettbewerb
Polen – Umweltmanagement – Wykonanie zabiegów ochrony czynnej na terenie wybranych rezerwatów przyrody z Województwa Zachodniopomorskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie zabiegów ochrony czynnej na terenie wybranych rezerwatów przyrody z Województwa Zachodniopomorskiego
BeschreibungUsługi wykonania zabiegów ochrony czynnej w wybranych rezerwatach przyrody na terenie województwa Zachodniopomorskiego w podziale na pięć części
Interne KennungPZP.261.7.2025.PR.76
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90710000 Umweltmanagement
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie zabiegów ochrony czynnej na terenie wybranych rezerwatów w cz I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu zabiegów ochrony czynnej na terenie rezerwatów przyrody: 1. Dęby Wilczkowskie, 2. Stramniczka, 3. Warnie Bagno.
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelWykonanie zabiegów ochrony czynnej na terenie wybranych rezerwatów w cz II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu zabiegów ochrony czynnej na terenie rezerwatów przyrody:1. Torfowisko Toporzyk, 2. Stary Załom.
Interne KennungCzęść II
LosLOT-0003
TitelWykonanie zabiegów ochrony czynnej na terenie wybranych rezerwatów w cz III
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu zabiegów ochrony czynnej na terenie rezerwatów przyrody: Łąki Bobolickie, Mszary Tuczyńskie, Tchórzyno, Mszar nad jeziorem Piaski, Przybiernowski Bór Bagienny.
Interne KennungCzęść III
LosLOT-0004
TitelWykonanie zabiegów ochrony czynnej na terenie wybranych rezerwatów w cz IV
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu zabiegów ochrony czynnej na terenie rezerwatów przyrody: Cisy Sosnowickie, Krzywicki Mszar, Łuniewo, Karsiborskie Paprocie.
Interne KennungCzęść IV
LosLOT-0005
TitelWykonanie zabiegów ochrony czynnej na terenie wybranych rezerwatów w cz. V
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu zabiegów ochrony czynnej na terenie rezerwatów przyrody: Czarnocin (N), Czarnocin (W), Jezioro Czarne, Olszyna Źródliskowa, Słoneczne Wzgórza, Bielinek.
Interne KennungCzęść V