2. Verfahren
Verfahren
Titel: Managed ICT-services SIB
Beschreibung: Stichting ICT Beheer (SIB) vraagt via deze openbare procedure een raamovereenkomst aan voor ICT managed services, omvattende werkplekbeheer, infrastructuurbeheer, servicedesk en ICT-regie voor circa 380 medewerkers verspreid over 17 locaties. 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 72514000 Verwaltung von Computeranlagen, 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst omvat aanvullende diensten op het gebied van ICT managed services zoals nader omschreven in de aanbestedingsleidraad en het prijzenblad.