332008-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Softwarepakete und Computersysteme – ZP 34/26 Dostawa licencji do oprogramowania do ochrony przed wyciekiem danych (DLP)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP 34/26 Dostawa licencji do oprogramowania do ochrony przed wyciekiem danych (DLP)
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi dostawa licencji do oprogramowania do zarządzania dostępami informatycznymi do posiadanych przez Zamawiającego urządzeń firewall producenta Palo Alto Networks PA-3410 obejmująca również udzielenie gwarancji oraz pomocy technicznej eksperta
Interne KennungZP 34/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy PZP Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, w przypadku gdy zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Uzasadnienie faktyczne: Sytuacja na rynku informatycznym (np. częste zmiany cen producentów, zmiany kursów walut, okresy niedostępności) powoduje wydłużenie terminów realizacji oraz wzrastające ceny. W przypadku zachowania terminów podstawowych wystąpiłoby zagrożenie niezrealizowania umowy dotacji zawartej w ramach projektu „Rozwój usług cyfrowych oraz poprawa bezpieczeństwa cyfrowego w WSSz im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi” finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa licencji do oprogramowania do ochrony przed wyciekiem danych (DLP)
BeschreibungDostawa licencji do oprogramowania do zarządzania dostępami informatycznymi do posiadanych przez Zamawiającego urządzeń firewall producenta Palo Alto Networks PA-3410 obejmująca również udzielenie gwarancji oraz pomocy technicznej eksperta