2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kyberbezpečnost města Litoměřice - software, dokumentace a služby
Beschreibung: Dodání systému kybernetické bezpečnosti s tím, že zadavatel poptává hotový systém nikoli vývoj na zakázku zahrnující dodání, instalaci a implementaci včetně provedení zaškolení, předání dokumentace k software a zajištění (umožnění) testovacího provozu software (PAM - Privileged Access Management, Nástroj pro centrální řízení přístupů do aplikací; UEM - Unified Endpoint Management, Nástroj pro řízení a nastavování klientských stanic; LOG Management, Systém pro centrální sběr, správu a vyhodnocování logů) a poskytnutí perpetual licence k tomuto software (dále jen „SW“ nebo „software“), poskytnutí služeb technické podpory k software vč. podpory výrobce dodávaného SW (aktualizace a záplaty SW) po dobu pěti (5) let od nasazení produktivního provozu SW, dále zpracování dokumentace zahrnující dokumentaci 1. zajištění procesu zvládání KBI a definice jeho formy, 2. stanovení rozsahu řízení KYBEZ a definice RACI matice povinností poskytovatele regulované služby, 3. zajištění základních předpokladů pro řízení KYBEZ, 4. vytvoření bezpečnostní dokumentace a politik, 5. vytvoření dokumentace pro řízení kontinuity činností, 6. zajištění školení zaměstnanců, vedení a odborných rolí (dále jen „dokumentace“ nebo „Dokumentace“), a to včetně průběžné aktualizace dokumentace (k zajištění souladu s platnými právními předpisy v oblasti kybernetické bezpečnosti), po dobu poskytování služeb technické podpory k software, a dále poskytování služeb kontinuálního bezpečnostního dohledu (SOC) – dále jen „SOC“ a služeb fyzické osoby oprávněné jednat za poskytovatele regulované služby ve věcech dle zákona č. 264/2025 Sb. o kybernetické bezpečnosti (dále jen „pověřená osoba“ a zákon 264/2025 Sb. o kybernetické bezpečnosti dále jen dále jen „ZoKB“), a to po dobu tří (3) let od nasazení produktivního provozu SW. Dodavatel je povinen si na své náklady zajistit pro řádné poskytování SOC veškerý hardware (dále jen „HW“) nezbytný pro poskytování a provoz SOC ve stanoveném rozsahu; jedná se o HW dodavatele, nikoli o dodávku HW zadavateli. Zadavatel poskytne dodavateli nezbytnou součinnost pro umístění předmětného HW u zadavatele. Podrobněji viz specifikace předmětu plnění a jeho rozsahu vč. požadovaných minimálních technických parametrů předmětu plnění (zejm. SW a SOC) v příloze č. 3 ZD – Smlouva a technické přílohy, zejména Technická specifikace – Software, Technická specifikace – Dokumentace, Technická specifikace – SOC, Ceník/Rozpočet (dále též jen „rozpočet“). Zadavatel stanoví technické podmínky dle § 89 a násl. zákona jakožto minimální v příloze č. 3 ZD – Smlouva a technických přílohách, zejm. Technická specifikace.
Interne Kennung: VZ/007/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72266000 Software-Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Výhrada změny závazku dle § 100 odst. 1 zákona: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem takto: Zadavatel si vyhrazuje právo požadovat prodloužení poskytování služeb SOC a pověřené osoby (obě či kterákoli z těchto služeb) dle potřeb zadavatele na základě písemného pokynu zadavatele (postačí e-mailem) o další až dva (2) roky, a to i po částech jeden (1) a jeden (1) rok. Pro poskytování těchto služeb v prodlouženém období platí pro každou z daných služeb (SOC a/nebo pověřená osoba) jednotková odměna (roční odměna) pro danou službu dle Ceníku/Rozpočtu; v podrobnostech dále viz příloha č. 3 – Smlouva.